Osobní bankéř/ka Praha: Centrum mezinárodní klientely s ruštinou

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Ovládáte ruštinu a angličtinu? Troufnete v cizím jazyce konzultovat finanční potřeby zahraničních klientů ve svém portfóliu?

Do sedmičlenného týmu, který se stará o mezinárodní klienty segmentu Retail v atraktivním prostředí centra Prahy na náměstí Republiky hledáme novou kolegyni nebo kolegu. Rozvoj a chuť se učit je pro nás to hlavní - do všeho ostatního Vás už zasvětíme.

Co u nás osobní bankéř/ka dělá?

  • Pečuje o svěřené portfolio klientů se zaměřením především na investice a hypotéky
  • Poskytuje vysoce kvalitní a profesionální poradenství
  • Identifikuje potřeby klientů a navrhuje optimálních řešení
  • Plánuje a realizuje akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů
  • Buduje a rozvíjí dlouhodobé vztahy s klienty
  • Spravuje klientské databáze
  • Je odpovědný/á za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Co potřebujete na to, abyste se stal/a osobním bankéřem nebo bankéřkou?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Znalost českého jazyka na vynikající úrovni – písemný i ústní projev
  • Znalost ruského jazyka – písemný i ústní projev
  • Anglický jazyk na dobré úrovni – písemný i ústní projev
  • Zkušenosti v oblasti péče o klienty a prodeje
  • Proaktivní přístup, spolehlivost a zodpovědnost v péči o klienty
  • Certifikace v oblasti kapitálové trhy (ostatní certifikace výhodou)

Co nabízíme?

  • Možnost kariérně růst třeba až na manažerskou pozici
  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na čtvrtletních provizích
  • Stravenky v hodnotě 145 CZK
  • 5 týdnů dovolené, sick days + 4 dny na regeneraci + Narozeninové volno
  • Možnost zřídit si Multisport kartu
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašeho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding. Možnost vydělat si zajímavou finanční částku na provizích

Chcete sa dozvedieť viac?