O nás

Jsme Proudly. Od konce roku 2015 vás necháváme nahlížet do českých firem a od podzimu 2018 i do těch slovenských. Ukazujeme jejich kulturu, kanceláře, lidi, kteří firmu tvoří, jejich hodnoty, vize i nabídky práce. Jsme první český kariérní showroom. Jsme tu pro ty z vás, kdo nechtějí v práci jenom odsedět svoji osmičku. A jsme tu pro firmy, které chtějí víc než jen zaměstnance, kteří čekají na pokyny a těší se zase domů.

Proud Chief

Jan Klusoň

Honza se stará o celý Proudly tým a o všechno, co můžeš na těchto stránkách vidět. Už ho totiž nebavilo sledovat tisíce těch samých nezáživných inzerátů na pracovní pozice a nechtěl, aby hledání práce bylo jen o stresu. Naopak chtěl, aby všechny z nás bavilo, a tuhle myšlenku pak propojil i se svou vášní pro krásné fotografie a filmy – spojil se se zkušenými profíky z médií a z vývoje a dohromady vytvořili úplně novou skvělou věc – Proudly. Jeho práce je pro něj zábava, ale kromě ní si rád najde čas i na sport a přátele.

Proud Technology Chief

Jan Mittner

Honza se vývoji webových aplikací věnuje přes 15 let a stojí za celým týmem vývojářů ve Vergiliu. Vystudoval informatiku na VŠE, kde dokončuje doktorské studium a snaží se předávat své zkušenosti studentům v kurzech agilního webového vývoje. V Proudly má na starost koncepci technického řešení a zejména pak práci s velkými daty a nástroji strojového učení, aby každý mladý talentovaný člověk mohl najít pro sebe tu nejvhodnější firmu a naopak. Mimo práci miluje létání ve všech podobách, od paraglidu přes větroně až po motorová letadla.

Proud Business Developer

Tomáš Rašner

Tomáš je jedním ze zakladatelů společnosti Studenta Media, vydavatele nejsilnějších médií pro vysokoškoláky v Česku. Podniká už od prvního ročníku svého studia na Ekonomické univerzitě ve Vídni a za svoji největší pracovní vášeň považuje vymýšlení nových projektů a služeb. Právě to má na starosti i v Proudly (konkrétně jde o oblast inovací a rozvoje byznysu), takže se v práci rozhodně nenudí. Hlavu těžkou od přemýšlení si pak nejraději provětrá na biku a v zimě na běžkách.

Výsledky pro