O nás

Každý člověk je unikátní a to samé platí i pro společnosti. Věříme, že pro každého z nás někde existuje místo, kde se může realizovat a být šťastný. Mladí talenti dnes při výběru zaměstnavatele nehledí tolik na peníze a karierní posun. Mnohem více si váží firemní kultury, vizí a lidí, kteří je vytvářejí. Klasický pracovní inzerát však odpověď nepřinese. Na druhé straně existuje spousta fantastických firem s ambicí měnit svět. V boji o nejlepší talenty však často prohrávají, protože je málokdo zná. Proto jsme dali dohromady tým skvělých odborníků v oboru s posláním tyto světy přiblížit. Tak vzniklo Proudly.

Proud Chief

Jan Klusoň

Honza se stará o celý Proudly tým a o všechno, co můžeš na těchto stránkách vidět. Už ho totiž nebavilo sledovat tisíce těch samých nezáživných inzerátů na pracovní pozice a nechtěl, aby hledání práce bylo jen o stresu. Naopak chtěl, aby všechny z nás bavilo, a tuhle myšlenku pak propojil i se svou vášní pro krásné fotografie a filmy – spojil se se zkušenými profíky z médií a z vývoje a dohromady vytvořili úplně novou skvělou věc – Proudly. Jeho práce je pro něj zábava, ale kromě ní si rád najde čas i na sport a přátele.

Proud Technology Chief

Jan Mittner

Honza se vývoji webových aplikací věnuje přes 15 let a stojí za celým týmem vývojářů ve Vergiliu. Vystudoval informatiku na VŠE, kde dokončuje doktorské studium a snaží se předávat své zkušenosti studentům v kurzech agilního webového vývoje. V Proudly má na starost koncepci technického řešení a zejména pak práci s velkými daty a nástroji strojového učení, aby každý mladý talentovaný člověk mohl najít pro sebe tu nejvhodnější firmu a naopak. Mimo práci miluje létání ve všech podobách, od paraglidu přes větroně až po motorová letadla.

Proud Business Developer

Tomáš Rašner

Tomáš je jedním ze zakladatelů společnosti Studenta Media, vydavatele nejsilnějších médií pro vysokoškoláky v Česku. Podniká už od prvního ročníku svého studia na Ekonomické univerzitě ve Vídni a za svoji největší pracovní vášeň považuje vymýšlení nových projektů a služeb. Právě to má na starosti i v Proudly (konkrétně jde o oblast inovací a rozvoje byznysu), takže se v práci rozhodně nenudí. Hlavu těžkou od přemýšlení si pak nejraději provětrá na biku a v zimě na běžkách.

Proud Developer

Boris Cirok

Boris je vývojářským mozkem Proudly týmu a jako absolvent informatiky na VŠE v Praze se ve světě jedniček a nul rozhodně neztratí. Proudly je podle něj skvělý nový projekt, který by mohl velkou většinu studujících mladých lidí i absolventů zaujmout, což je jedním z důvodů, proč na něm dělá tak rád. Spolu se super lidmi z Vergilia Boris Proudly rozběhal a teď se o něj stará a rozvíjí jej tak, abyste si na něm bez problémů zasurfovali nejen na počítači, ale i na tabletu nebo smartphonu.

Proud Art Director

Bára Hercíková

Bára má na starost veškerý kreativní obsah Proudly. Práce na tomhle projektu je pro ni prý tak trochu splněným snem, a to nejen kvůli skvělému pracovnímu kolektivu, ale hlavně kvůli volnosti, kterou ji tahle práce dává. Bára věří, že pracovní portály s nudnými a nic neříkajícími nabídkami jsou dávno minulostí, a že zase přišel čas na to, aby byli lidé hrdí na to, co dělají. Když zrovna nesedí v kanceláři a něco pro vás netvoří, tak ráda cestuje, fotí a taky miluje freestyle motokros.