O nás

Každý člověk je unikátní a to samé platí i pro společnosti. Věříme, že pro každého z nás někde existuje místo, kde se může realizovat a být šťastný. Mladí talenti dnes při výběru zaměstnavatele nehledí tolik na peníze a karierní posun. Mnohem více si váží firemní kultury, vizí a lidí, kteří je vytvářejí. Klasický pracovní inzerát však odpověď nepřinese. Na druhé straně existuje spousta fantastických firem s ambicí měnit svět. V boji o nejlepší talenty však často prohrávají, protože je málokdo zná. Proto jsme dali dohromady tým skvělých odborníků v oboru s posláním tyto světy přiblížit. Tak vzniklo Proudly.

Proud Chief

Jan Klusoň

Honza se stará o celý Proudly tým a o všechno, co můžeš na těchto stránkách vidět. Už ho totiž nebavilo sledovat tisíce těch samých nezáživných inzerátů na pracovní pozice a nechtěl, aby hledání práce bylo jen o stresu. Naopak chtěl, aby všechny z nás bavilo, a tuhle myšlenku pak propojil i se svou vášní pro krásné fotografie a filmy – spojil se se zkušenými profíky z médií a z vývoje a dohromady vytvořili úplně novou skvělou věc – Proudly. Jeho práce je pro něj zábava, ale kromě ní si rád najde čas i na sport a přátele.

Proud Technology Chief

Jan Mittner

Honza se vývoji webových aplikací věnuje přes 15 let a stojí za celým týmem vývojářů ve Vergiliu. Vystudoval informatiku na VŠE, kde dokončuje doktorské studium a snaží se předávat své zkušenosti studentům v kurzech agilního webového vývoje. V Proudly má na starost koncepci technického řešení a zejména pak práci s velkými daty a nástroji strojového učení, aby každý mladý talentovaný člověk mohl najít pro sebe tu nejvhodnější firmu a naopak. Mimo práci miluje létání ve všech podobách, od paraglidu přes větroně až po motorová letadla.

Proud Business Developer

Tomáš Rašner

Tomáš je jedním ze zakladatelů společnosti Studenta Media, vydavatele nejsilnějších médií pro vysokoškoláky v Česku. Podniká už od prvního ročníku svého studia na Ekonomické univerzitě ve Vídni a za svoji největší pracovní vášeň považuje vymýšlení nových projektů a služeb. Právě to má na starosti i v Proudly (konkrétně jde o oblast inovací a rozvoje byznysu), takže se v práci rozhodně nenudí. Hlavu těžkou od přemýšlení si pak nejraději provětrá na biku a v zimě na běžkách.

Proud Developer

Boris Cirok

Boris je vývojářským mozkem Proudly týmu a jako absolvent informatiky na VŠE v Praze se ve světě jedniček a nul rozhodně neztratí. Proudly je podle něj skvělý nový projekt, který by mohl velkou většinu studujících mladých lidí i absolventů zaujmout, což je jedním z důvodů, proč na něm dělá tak rád. Spolu se super lidmi z Vergilia Boris Proudly rozběhal a teď se o něj stará a rozvíjí jej tak, abyste si na něm bez problémů zasurfovali nejen na počítači, ale i na tabletu nebo smartphonu.

Proud Art Director

Bára Hercíková

Bára má na starost veškerý kreativní obsah Proudly. Práce na tomhle projektu je pro ni prý tak trochu splněným snem, a to nejen kvůli skvělému pracovnímu kolektivu, ale hlavně kvůli volnosti, kterou ji tahle práce dává. Bára věří, že pracovní portály s nudnými a nic neříkajícími nabídkami jsou dávno minulostí, a že zase přišel čas na to, aby byli lidé hrdí na to, co dělají. Když zrovna nesedí v kanceláři a něco pro vás netvoří, tak ráda cestuje, fotí a taky miluje freestyle motokros.

Proud Business Developer

Michal Holzknecht

Michal v Proudly řeší obchod. Každý den je v kontaktu s našimi klienty, zabývá se jejich potřebami a optimalizuje pro ně HR marketing tak, aby byli spokojeni. Den tráví s iPhonem u ucha nebo jezdí po schůzkách. Dlouhodobě se zabývá HR oborem a má zkušenosti i s executive search projekty. Ve volném čase s manželkou cestuje po celém světě nebo ho můžete potkat na badmintonových hřištích.

Proud Editor in Chief

Bára Cadriková

Bára má na starost obsah Proudly blogu. S celým redakčním týmem pro vás vymýšlí a chystají zajímavé články, rozhovory, reportáže nebo pozvánky na super akce. Snaží se tak udržet motivaci čtenářů při hledání jejich vysněné práce na co nejvyšší úrovni. Báru baví shromažďovat informace, je to introvertka, která miluje vzdělávání, čtení, přírodu a zvířata.

Proud Business Developer

Honza Martínek

Honzu byste zavřeného v kanceláři hledali asi marně, je totiž naše výkonná jednotka při komunikaci s novými klienty. Většinu času tráví v různých společnostech, kde lidem pomáhá najít ten správný styl firemní prezentace. Přináší naši Proudly filosofii tam, kam je jí zrovna třeba. Na práci, kromě super party, miluje hlavně volnost, kterou má. Ve volném čase ho najdete na boulderu, s fantasy knížkou v ruce, v kuchyni s novým receptem nebo při relaxaci u vodní dýmky. Taky rád jezdí na nákupních vozících.

Proud Project Manager

Dominik Wünsch

Dominik je nejčerstvější posila Proudly týmu. Coby projekťák má na starost speciální projekty, které Proudly realizuje, takže dělá od všeho trochu. Rozmanitost práce a možnost nesedět celý den na židli v kanclu ho na téhle práci baví nejvíc. Ve volném čase jezdí na všem, co má kola, rád fotí a natáčí sport nebo cestuje.

Proud Intern

Sabina Karásková

Sabina je nejmladší článek celého Proudly týmu a takzvaný Proud Intern. Umí od všeho něco a skvěle se tak hodí na veškeré random úkoly. Je stále ve spěchu, ale pod nátlakem pracuje vlastně nejlíp. Proudly jí přirostlo k srdci hlavně svou pohodovou atmosférou a super partou. Její největší vášní je cestování křížem krážem, focení a filmy.