PwC

Stážista v oddělení Learning & Development

před 22 dny

  • Praha
  • Práce na částečný úvazek
  • Stáž pro studenty
  • Trainee program

PwC

  • Praha

Co budeš dělat

Studentům vysoké školy nabízíme dlouhodobou stáž v našem oddělení L&D, které zajišťuje a organizuje různá školení pro naše interní klienty.

Náplň práce
  • Administrativa spojená se školením (zadávání dat do systémů a databází, tvorba reportů)
  • Příprava před školeními (kompletace a tisk materiálů, evidence účastníků, zajišťování pozvánek na školení)
  • Aktivity po skončení školení (rozesílání formulářů zpětné vazby po školení, reporty zpětné vazby)
  • Spolupráce při organizaci školení s externími dodavateli – profesní organizace, jazykové školy, atd. (přihlašování, zajišťování plateb)
  • Další činnosti spojené s organizací školení – rezervace místností, úprava materiálů, komunikace s marketingovým oddělením, research na volné kapacity hotelů či restaurací aj.
  • Možnost spolupráce i s jinými odděleními, např. s recruitmentem

Co bys měl umět

  • Student/ka ideálně 3. ročníku vysoké školy
  • Zájem o oblast personalistiky obecně
  • Plynulá znalost českého a komunikační úroveň anglického jazyka
  • Znalost MS Office, zejména MS Excel
  • Týmový duch
  • Komunikativnost, samostatnost, proaktivitu
  • Zodpovědnost za přidělenou agendu
  • Možnost pracovat min 20 hodin týdně, během sezóny (červen – září cca 30 hodin týdně) z toho vyplývá, že pozice není vhodná pro studenty, kteří v létě plánují delší dovolenou
  • Zájem o dlouhodobou (několikaletou) spolupráci po dobu celého studia vysoké školy

Co u nás získáš

  • Zajímavou odbornou pracovní zkušenost ve velké mezinárodní společnosti
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Práci v profesionálním a přátelském týmu
  • Využití anglického jazyka
  • Nástup ASAP