NICOM, a.s.

NICOM byl založen již v roce 1992 jako česká rodinná firma. Díky více než 130 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy po celé ČR.

www.nicom.cz/

Hledáme lektory – 10 důvodů proč by vás to mělo zajímat

před 32 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek
  • Práce na částečný úvazek
  • Stáž pro studenty
  • Trainee program

NICOM, a.s.

  • Praha

Co budeš dělat

Nejprve se mrkněte na 10 důvodů proč se stát lektorem v NICOMu

  • Zaručený stálý příjem a včasná platba za odvedenou práci
  • Dlouhodobá spolupráce – školíme již 26 let a nemíníme s tím přestat
  • Flexibilita – můžete jen některé dny v týdnu? Ok – domluvíme se!
  • Získání nových vědomostí od zkušenějších specialistů
  • Nejnovější verze školených programů
  • V případě zájmu možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • Práce pro společnost, která má skvělé jméno na trhu
  • Vyladěné procesy a jasná struktura práce – obsahy a podklady samozřejmostí
  • Práce na moderním zařízení ve skvěle vybavených učebnách
  • Poznejte kolektiv, který je spíše rodina …

Máme na Vás ještě otázku / otázky

Ovládáte produkty MS Office? Umíte tvořit weby nebo se vyznáte v grafice? Jsou Vaší silnou stránkou CAD programy, či zvládáte technologie Microsoft (servery, databáze ...)? Jste absolventem (studentem) školy s technickým zaměřením nebo již máte praktické zkušenosti s IT technologiemi?

Odpověděli jste kladně alespoň na jednu z položených otázek? Potom hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

Výuka IT kurzů z oblasti / oblastí:

  • MS Office ve všech pokročilostech
  • technologie Microsoft pro IT specialisty
  • tvorba webů
  • CAD a 3D
  • grafické programy

Kontakt

Nové posily do týmu hledáme průběžně, pošlete nám profesní životopis.

Ing. Nikol Varčevová
nikol.varcevova@nicom.cz

Co bys měl/a umět

  • znalost produktů MS Office
  • profesionální a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, kontakt s účastníky kurzu a zvládnutí práce se skupinou účastníků
  • ochotu dále se vzdělávat v oboru
  • samostatnost a odpovědnost
  • výuku kurzů na území ČR
  • aktivní řidič sk. B
  • lektorská praxe VÝHODOU
  • znalost anglického jazyka VÝHODOU

Co u nás získáš

  • dlouhodobou externí spolupráci
  • odpovídající platové ohodnocení