Faurecia

Trainee program v oddělení HR

před 159 dny

  • Úherce
  • Práce na plný úvazek
  • Trainee program

Faurecia

  • Úherce

Co budeš dělat

Do našeho HR teamu hledáme posilu!

  • Jste komunikativní, pozitivně naladěná osobnost s organizačními schopnostmi?
  • Zajímáte se o personalistiku a hledáte v ní uplatnění?
  • Chcete získat cenné pracovní zkušenosti v perspektivním oboru automobilového průmyslu?

Co budete dělat?

  • Přípravy podkladů pro reporty HR manažera závodu
  • Procesu náboru a výběru zaměstnanců
  • Podpory a vytváření zázemí pro zaměstnance

Co bys měl umět

  • Angličtinou vládnete minimálně na úrovni B2, budeme po vás chtít denní komunikaci v psané i mluvené formě
  • Nezaleknete se přípravy prezentace v power pointu, ovládáte základní funkce v excelu a obecně zvládáte základní práci na počítači, protože žijete ve 21. století
  • Víte co je to zákoník práce a znáte jeho základy (otázky typu: Jak dlouhá může být zkušební doba? Kolikrát lze prodloužit dobu určitou? Jak dlouho trvá výpovědní lhůta? vás nezaskočí)
  • Školu už máte hotovou, nebo jste v posledním ročníku a zvládnete pracovat na plný úvazek.

Co u nás získáš

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Investice do vzdělávání zaměstnanců
  • Výplata vždy včas na účtu