Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Skladník

před 42 dny

  • Drásov
  • Práce na plný úvazek

Siemens

Skladník

  • Drásov
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

  • dopravovat materiál na VZV a dalších prostředcích v areálu firmy
  • pracovat s manipulačními prostředky a jeřáby
  • pracovat na PC v podnikovém systému SAP

Skladník

  • minimálně 2 roky zkušenosti na obdobné pozici, znalost WMS vítána
  • znalost práce na PC, logické myšlení
  • zdravotní způsobilost k obsluze manipulačních vozíků, regálových zakladačů a práci ve výškách
  • pozitivní a aktivní přístup k práci
  • chuť a ochotu pracovat v dvousměnném provozu
  • flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
  • platný jeřábnický průkaz a oprávnění na VZV
  • znalost SAP výhodou

  • rozvíjení odbornosti v oblasti skladového hospodářství formou školení a kurzů
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní doba 7,5 hodiny denně + 30 minut na oběd
  • příspěvek na stravování a závodní jídelna
  • příspěvek na penzijní pojištění 850,- Kč
  • Multisport karta
  • akciový program pro zaměstnance
  • fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje
  • různorodá činnost v oblasti manipulace s materiálem
  • podporu vedení při proaktivním přístupu k zlepšování pracovních procesů
  • kariérní růst v rámci oddělení ale i v rámci firmy
  • Jsme tým skladu a interní přepravy Siemensu Drásov. Naše firma vyrábí motory a generátory vysokých výkonů na míru zákazníkům z celého světa. Našim hlavním úkolem je zajistit plynulý tok materiálu pro výrobu produktů naší firmy. Pojďte k nám a staňte se členem našeho týmu skladu!
  • firemní rekreační středisko na Vysočině Pošlete nám svůj životopis na jan.stafa@siemens.com. Máte otázky , zda je tato práce to pravé pro vás? Zavolejte našemu personalistovi Janu Štafovi na +420 727 828 764.