Ipsos

Junior IT Platform Manager

před 133 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Ipsos

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Chcete pracovat v dynamickém mezinárodním prostředí, kde se však stále drží atmosféra "rodinné firmy"? Zajímá Vás IT a projektový management a domluvíte se anglicky? Pak čtěte dál!

V našem rozvíjejícím se IT týmu se staráme o SW pro online dotazování přes web, tablet, smartphone a další mobilní zařízení. Dále spravujeme externí i interní SW zaměřené na výzkum a sběr dat. Programujeme na míru moderní a uživatelsky příjemné online reportingy pro české i mezinárodní klienty.

Nyní hledáme kolegy na pozici:

Junior IT Platform Manager - online reporting

Co budete dělat?

  • Spolupracovat na správě systému pro sběr dat a jejich reporting
  • Komunikovat s vývojáři systému, klientem při tvorbě reportů
  • Řídit jednotlivé projekty, komunikovat se zahraničními klienty ohledně naceňování projektů apod.
  • Vytvářet dotazníky pro Mystery Shoppery
  • Podílet se na hledání vhodných řešení

Co bys měl/a umět

  • VŠ vzdělání - IT zaměření (i přidružené) bude výhodou, ale nebráníme se ani studentům jiných oborů, kteří mají zájem o IT a chuť se v něm učit a rozvíjet!
  • Aktivní angličtinu pro denní komunikaci se zahraničními klienty je podmínkou
  • Zkušenost s webovými aplikacemi, JavaScript či SQL - výhodou
  • Ochotu se učit novým věcem, logické uvažování
  • Schopnost přemýšlet nad řešením mimo rámec
  • Samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů

Co u nás získáš

  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty
  • Práci v mladém a přátelském týmu, kde se dbá na týmovou spolupráci
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity (stravenky, multisport karta, volno na Vánoce, občerstvení na pracovišti zdarma, vzdělávací kurzy a školení a další výhody)
  • Možnost homeofficu po zaučení
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Možnost práce při studiu pro studenty VŠ