Story TLRS

Digital Designer

před 30 dny

  • Praha
  • Práce na částečný úvazek

Story TLRS

Digital Designer

  • Praha
  • Práce na částečný úvazek

Co budeš dělat

Ahoj,

jsme digitální agentura Story TLRS. Vymýšlíme kampaně, tvoříme brand identity, stavíme weby, spravujeme sociální sítě a točíme videa. Zkrátka staráme se, aby se věci děly. Pokud nás neznáš, mrkej na náš web. Mezi naše klienty teď patří třeba Becherovka, Škoda Auto, Henkel, Nestlé, Pražské náplavky, Herkules, Sazka atd.

Do Story teď sháníme novou posilu. Designera, který se bude především starat o to, aby byly sociální profily našich klientů krásný. Oceníme jakýkoliv přesah - primárně do ilustrace, ale klidně i do motion designu, fotky nebo copywritingu.

Digital Designer

Co bys měl/a umět

Zároveň bychom si přáli najít někoho, kdo se jen tak nespokojí s průměrným výstupem a má snahu o kreativní přístup, protože buďme upřímní – slepě plnit zadání nikoho neposune.


Důležitý taky pro nás je cítit zodpovědnost za svojí práci a dodržovat termíny.

Co u nás získáš

Dáme ti za to velkou volnost - je na tobě, jak ke své práci přistoupíš. Přes deadline nejede vlak, ale jinak ti dáme prostor zkoušet nové věci. A budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. ;)


Hledáme někoho s nástupem od září na poloviční úvazek, ideálně s možností úvazek navyšovat. 


Myslíš, že to je něco pro tebe? Pošli nám svoje portfolio a pojďme společně dělat věci, který budou bavit tebe, nás, klienta i uživatele.

Výsledky pro