Omnicom Media Group

Junior PPC / Paid Social Media Specialist

před 4 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Omnicom Media Group

Junior PPC / Paid Social Media Specialist

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Spravovat PPC nebo Social kampaně svěřených klientů v systémech Google Ads, Sklik, Facebook Business Managerči LinkedIn. Naši klienti jsou TOP a projekty jsou zajímavé a velké, určitě tě budou bavit.

Hrát si se systémem Google Analytics a dalšími externími či interními nástroji.

Tvořit strategie a pomáhat klientům dosáhnout jejich cílů.

Zpracovávat analýzy, přehledy, reporty.

Nasávat novinky z mediálního trhu. Budeš moci využívat školení od Googlu, Seznamu či Facebooku, získávat best practices z globální sítě Omnicom Media Group nebo se účastnit nejrůznějších konferencí, workshopů či webinářů.

Přičichávat k dalším oblastem online marketingu (RTB, SEO, …)

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Začít můžeš ihned.

Junior PPC / Paid Social Media Specialist

Co bys měl umět

Především by ti to mělo myslet analyticky a logicky (budeme testovat).
Používáme hodně nástrojů, ale nezvládneme to bez Excelu, ten musíš znát (na standardní VŠ úrovni).

Náš byznys je postavený na češtině, to je „must“. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s našimi klienty nebo naší centrálou, případně do prezentací.

Tvou největší výhodou bude praxe s podobným druhem práce, případně alespoň znalost AdWords, Sklik, Google Analytics, Facebook Business Manager) a základů HTML

A hlavně by tě to mělo bavit. Zájmem a snahou se dá nahradit zkušenost, kterou nutně nepotřebujeme. I když ji ani nezatracujeme. Prostě jsme otevření různým možnostem!

PS: Na pohlaví opravdu nezáleží.

Co u nás získáš

Hodně se naučíš, ať už praxí, externími či interními kurzy či od zkušených kolegů.

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast.

Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend :-)

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se na náš Facebookovýnebo Instagramový profil, kde najdeš i nějaké to videjko (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz – patříme totiž doskupiny OMG / Omnicom Media Group).

Líbíme se ti? Ozvi se nám prostřednictvím tohoto portálu a přilož CV/odkaz na LinkedIn.

Výsledky pro