Raiffeisenbank

IT TEST KOORDINÁTOR

před 20 hodinami

  • Praha

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Do týmu Test Management hledáme novou posilu na pozici IT Test Koordinátora. Nemusíte mít předchozí zkušenost z této pozice. Stačí nám, pokud jste na své předchozí pozici byli v intenzivní interakci s byznysem i IT týmy a pokud vaše práce byla koordinační a lehce technická. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Plánovat a řídit testy všech úrovní včetně řízení defekt managementu.
  • Tvorba harmonogramu testů a reporting výsledků.
  • Komunikovat s byznys vlastníky, vývojáři, analytiky a testery, aktivně se účastnit schůzek.
  • Pracovat v testovacím nástroji (HP ALM, JIRA).
  • Zajišťovat akceptaci projektových změn a produkčních chyb.

  • Umíte objektivně posoudit a vyhodnotit stavy testů na projektu.
  • Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku.
  • Nebojíte se komunikovat napříč jinými odděleními.
  • Máte analytické myšlení a dokážete se orientovat v datech.

  • Šéfa Mirka, u kterého najdete podporu pro Váš profesní rozvoj.
  • Rozvoj soft skills, získání znalostí integračních platforem, přehledu bankovních aplikací a produktu.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.
  • Individuální možnosti vzdělávání a sdílení know-how uvnitř banky.
  • Práce na zajímavých, dlouhodobých projektech.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…). Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email petra.englicka@rb.cz. Těšíme se na setkání s vámi. Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz! Jak se přihlásit? Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby: 1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :) 2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.