Vodafone

První práce po škole? Hledáme Vodafone parťáky/parťačky

před 17 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek
  • Práce na částečný úvazek

Vodafone

  • Praha

Co budete dělat

Charakteristika pozice

Baví vás svět mobilních telefonů a moderních vychytávek? Chcete být součástí party lidí, kteří jsou nastaveni podobných stylem jako vy? Získejte zkušenosti, které se vám budou do života hodit, ať už jednou budete dělat cokoli. Centrum nebo třeba Černý Most? Vyberete si prodejnu, která vám vyhovuje.

Co u nás budete dělat?

  • Efektivně a profesionálně komunikovat s různými typy lidí.
  • Mít přehled o všech novinkách a moderních vychytávkách.
  • Umět vyřešit zákazníkův požadavek/problém jako profesionál.
  • Zjistit o zákazníkovi zajímavé informace a využít je pro analýzu jeho potřeb.
  • Aktivně nabízet a prodávat naše produkty a služby a odnášet si za to pěkné peníze.
  • U nás zjistíte, že práce může být i zábava.

Co byste měl/a umět

  • Hledáme komunikativní (upovídanou) osobnost.
  • Není potřeba mít v životopisu pracovní zkušenosti. Praxi získáte u nás.
  • Hledáme parťáka. Na prodejně se navzájem podporujeme a pomáháme si. Svoji firmu máme rádi a jsme pyšní na to, kde pracujeme.
  • Pozitivní vztah k telekomunikacím a moderním technologiím je pro naše prodejce samozřejmostí.
  • Angličtina na komunikativní úrovni je výhodou, ne podmínkou.
  • Čistý trestní rejstřík.
  • Všechno ostatní vás naučíme my.

  • I s provizemi si u nás prodejci průměrně vydělávají cca 30.000 Kč měsíčně, ti nejšikovnější i 50.000 Kč.
  • Šikovným prodejcům nabízíme zajímavý kariérní růst. Můžete se stát zástupcem manažera, trenérem nebo manažerem prodejny. Pokud se uvolní pozice, dáváme přednost výhradně našim prodejcům.
  • Mobilní telefon dle vlastní volby a neomezený zaměstnanecký tarif s pořádnou porcí 32 GB dat.
  • Příspěvek 13.500 Kč ročně na kino, sport, cestování, nákupy v lékárnách atd.
  • 2x ročně odměna pro věrné prodejce 10 000 Kč
  • Kvalitní zaškolení a podporu kolegů a manažera.
  • Soutěže o parádní ceny.
  • Stravenky na každý den v hodnotě 100 Kč.
  • Nadstandardní benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dalších dní osobního volna, slevy na produkty a služby Vodafonu pro vás i vaše blízké, placené volno pro tatínky při narození dítěte a podpora maminek po návratu z mateřské dovolené, výhodné pojištění, systematické vzdělávání, firemní akce a další. Pokud hledáte práci, ve které vám bude fajn a kde si vás budou vážit, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás!