innogy

SAP Integrační specialista - senior

před 4 hodinami

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

innogy

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

  • práva systémových integrací
  • práce primárně nad SAP PO a SAP MCFU
  • široký integrační záběr od synchronní komunikace pro web a mobile platformy a workforce managementu, až po design složitých backend procesů
  • monitoring aplikací a datových rozhraní
  • monitoring a řešení problémů kvality integračních dat
  • koordinace řešení komplexních problémů na rozhraní systémů
  • údržba dokumentace
  • konzultace a komunikace se zástupci ostatních aplikací
  • účast na IT projektech

  • praktická zkušenost s integračními platformami, znalost SAP technologie
  • alespoň základní znalost ABAP a JAVA
  • programování v SAP PO a SAP MCFU
  • základní znalosti řešení integrace podnikových systémů
  • ideálně i znalosti řešení SAP – IS-U, CRM, PO
  • obecná orientace v problematice IT
  • schopnost komunikace v AJ (technická AJ podmínkou)
  • máte analytické schopnosti, dobrou sebeorganizaci, zodpovědný přístup
  • dokážete pracovat samostatně, rádi pracujete i v týmu
  • máte dobré komunikační schopnosti

  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • pracoviště budete mít v Praze nebo v Brně nebo v Ostravě podle Vašeho bydliště

Proč pracovat s námi

Nahlédni do firmy