GoodCall

Talent Sourcer - Engineering

před 51 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek
  • Práce na částečný úvazek

GoodCall

  • Praha

Co budeš dělat

Už jako malé dítě Vás bavilo prozkoumávat, rozebírat a sestavovat. Proto jste se rozhodli jít ve studiu či kariéře technickým směrem... Napadlo Vás někdy podívat se na Váš obor i z jiného úhlu - z pohledu recruitmentu?

Sourcing je pro nás alfou i omegou. Je to práce, která je různorodá a dá se v ní pořád zlepšovat a vzdělávat, jelikož technologie se rozvíjejí raketovou rychlostí.

Co Vás čeká:
  • získáte dokonalý přehled v oboru, který Vás zajímá - komplexní vhled do firem, informace o klíčových pozicích, zpráva o stavu pracovního trhu, evidence o mzdách a další,
  • startupové prostředí nabízející opravdovou flexibilitu,
  • parta spojující mladé lidi se špičkami v oboru ochotnými předávat své zkušenosti - zkušenost s technickými vychytávkami využívanými v recruitmentu (VR, první appka s nabídkami práce na trhu, 3D tiskárna...),
  • zodpovědnost za reálné projekty.

Co bys měl/a umět

  • absolvent/ka nebo student/ka oboru s technickým zaměřením (strojní, stavební, automotive, chemicko-technologické, IT...),
  • člověk, kterého baví sociální sítě,
  • komunikativní jedinec, který je rád v kontaktu s lidmi - ať už přes mail, telefon nebo osobně.

Důležité také je:

  • domluvit se na dobré úrovni anglicky (další cizí jazyk je jen výhodou),
  • chtít mít kontrolu nad vlastními výsledky a být za ně osobně zodpovědný/á,
  • uvažovat týmově.

Co u nás získáš

GoodCall Vám nabízí jedinečnou možnost využít Vaši odbornost tak, jak Vás možná nikdy nenapadlo - klademe důraz na neustálé vzdělávání v oboru. Nevadí, pokud s prací v recruitmentu nebo HR zatím nemáte zkušenost.

Nabízíme:

  • budete denně v kontaktu s profesionály ze všech možných odvětví,
  • práce na zajímavých pozicích z oblasti chemického průmyslu, potravinářství, automotiv a další,
  • můžete se inspirovat od kolegů, kteří jsou v engineeringu již spoustu let,
  • sídlíme na Václavském náměstí, můžeme pracovat flexibilně i z domova nebo z kavárny,
  • Dále: Multisport kartička, pracovní telefon a notebook, Home Office, Sick Days atd.