Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Supplier Quality Specialist - Technik reklamací

před 24 dny

  • Drásov
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Drásov
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Jsme tým oddělení kvality Siemensu Drásov. Naším úkolem je kontrolovat a řídit kvalitu vstupních materiálů. Pracujeme na zlepšení dodavatelských procesů. K naší práci patří vstupní kontrola a reklamace vadných materiálů, sledování výkonnosti a kvalifikace nových dodavatelů, kvalifikace nových dílů, spolupráce na zavedení vhodných opatření pro odstranění vad materiálů.

Budete se věnovat především
  • reklamaci materiálů dodavatelům
  • komunikaci s dodavateli a s ostatními odděleními
  • spolupráci při řešení kvalitativních problémů
  • stanovování a kontrole nápravných opatření
  • práci v SAP
  • řešení nákladů za neshodné výrobky

Co byste měl/a umět

  • SŠ/VŠ – strojní
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenost s obdobnou pozicí u výrobní společnosti min. 2 roky
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Co u nás získáte

  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy
  • Cafeteria systém 3.500 Kč ročně
  • příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč/měs
  • akciový program
  • firemní rekreační středisko a další.... Pošlete svůj životopis na jan.stafa@siemens.com našemu personalistovi Janu Štafovi nebo volejte na 727 828 764.
  • uplatnění v rostoucím a perspektivním oddělení
  • příležitost kariérního růstu
  • stabilní firmu, která je na trhu již 102 let
  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj