Dentons

Paralegal

včera

  • Praha
  • 150 Kč/hodina
  • Práce na částečný úvazek

Dentons

Paralegal

  • Praha

Co budeš dělat

Máš ukončený třetí ročník právnické fakulty a rád/a bys získal/a zkušenosti v mezinárodní advokátní kanceláři? Pro naši pražskou kancelář hledáme zajímavé a schopné studenty, kteří mají zájem se aktivně zapojit do různorodých projektů a profesně růst pod vedením zkušenějších kolegů.

Tvoje náplň práce bude:

  • právní rešerše
  • komunikace s úřady, soudy a klienty
  • příprava jednodušších podání a nahlížení do spisů
  • administrativní a organizační podpora týmu
  • další ad-hoc úkoly

Paralegal

Co bys měl/a umět

  • pracovat v týmu i samostatně
  • zvládat práci na PC, zejména pak MS Office
  • mít výbornou znalost českého a anglického jazyka
  • mít chuť pracovat, dále se vzdělávat a učit novým věcem
  • být spolehlivý, pečlivý a ochotný

Co u nás získáš

  • práci na 20-40 hodin týdně (dle dohody)
  • hodinová mzda 150 Kč/hod, od druhého roku 175 Kč/hod
  • cennou praxi v největší právní firmě světa
  • možnost denně využívat cizí jazyky
  • možnost čerpat know-how našich pražských profesionálů i dalších kolegů ze 78 zemí, kde máme kanceláře
  • příležitost k odbornému růstu a perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • moderní kancelář se střešní terasou s exkluzivním výhledem na Prahu
  • odpovídající finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů (např. stravenky, Multisport a/nebo Multipass kartu, lekce jógy v kanceláři, 4 sick days, 25 dní dovolené atd.)