Aures Holdings

Manažer oddělení finančních / platebních operací - Praha

před 19 dny

  • Praha
  • 50 000 - 70 000 Kč/měsíc

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

* Zajištění hladkého chodu všech platebních operací v rámci
* Správa agendy bankovních účtů a podpisových práv, platební styk
* Vedení malého týmu - nábor, motivace a rozvoj zaměstnanců
* Komunikace s bankami, externími organizacemi, auditory
* Sledování úrokových sazeb, kurzů zahraničních měn
* Příprava a optimalizace výhledu cash flow
* Podílení se na novém nastavování procesů plateb a chodu oddělení
* Sledování moderních forem platebního styku a podílení se na aplikaci takových řešení
* Příprava analýz a reportů pro management

Co byste měl/a umět

* VŠ vzdělání ekonomického zaměření
* Velmi dobrou znalost MS Office, zejména Excelu
* Silné analytické schopnosti a proaktivní přístup při řešení denní operativy
* Zkušenost z bankovních a finančních služeb podmínkou
* Zkušenosti s vedením menšího týmu
* Základní znalost účetnictví
* Znalost prostředí Multicash/Navision výhodou
* Znalost moderních technik platebního styku a jejich fungování výhodou
* Spolupráce na nových projektech v rámci financí

Co u nás získáte

* Prostředí mezinárodní expandující společnosti
* Možnost kariérního postupu a dalšího rozvoje
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Mobilní telefon
* Motivující finanční ohodnocení
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, slevy na firemní služby a produkty a další