Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Scrum Master

před 37 dny

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Jsme tři SM a hledáme k sobě čtvrtého hráče do týmu. Žene nás touha neustále se posouvat kupředu, a tak i v rámci rozšiřování svých řad hledáme zkušeného SM, který už má v životě něco za sebou, má chuť sdílet své zkušenosti a nebojí se nahlas říct, co mu právě běží hlavou. Chceš se i ty stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti dopravy? Pojď pracovat do týmu společnosti Siemens Mobility v Brně Židenicích. Vyvíjíme špičková řešení pro řízení dopravy pro novou generaci inteligentních měst, a kromě průmyslových standardů nás nic neváže.

Více než certifikáty je pro nás důležité, že:
  • znáš různé agilní metodiky, zažil jsi frameworky pro škálování a nebojíš se je použít v praxi
  • máš přirozený talent porozumět lidem kolem sebe, motivovat je a pomáhat jim vytvářet příjemné prostředí, do kterého se všichni těší
  • se nebojíš experimentovat a neúspěch bereš jen jako příležitost pro další rozvoj
  • dokážeš postupnými krůčky zlepšovat nejen svůj tým, ale také celou firmu
  • víš, kdy je vhodnější použít mentoring a kdy naopak tým koučovat
  • máš “černý pásek” ze soft skills
  • umíš facilitovat týmová setkání ke spokojenosti všech účastníků
  • na sobě neustále pracuješ a sleduješ aktuální trendy na agilním poli

    • spoluúčast na vývoji systému řízení silniční dopravy, který je ve světě unikátní
    • čeká tě důvěra, humor, volnost a přátelský kolektiv s odvahou a otevřeností k jakékoliv diskuzi a sdílení zkušeností
    • prostor uplatnit svoje znalosti pro inovaci stávajících řešení
    • podpoříme tě v profesním i osobnostním rozvoji
    • minimum administrativy, a to i přes to že jsme korporát

  • pracoviště nedaleko centra Brna, přímo u zastávky Životského (možnost parkování aut či úschovy kol)
  • nástupní odměnu ve výši 100 000 Kč
  • budeš mít 5 týdnů dovolené a pracovní dobu tak, jak si ji zorganizuješ
  • dostaneš individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžeš proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • samozřejmostí jsou E-stravenky
  • nebo se můžeš stát akcionářem Siemens či využít nejrůznější slevy a nabídky
  • Zkrátka a dobře, hledáme někoho, kdo by doplnil náš tým, není solitér a rád dělá věci pořádně (stejně jako my). Pokud jsme Tě zaujali, budeme moc rádi, když se nám ozveš a potkáme se osobně. Petr & Miloš & Petr