DISPEČER KAMIONOVÉ DOPRAVY

před 47 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Dispečer kamionové dopravy má na starosti:

  • Zajišťování dispečinku svěřených přeprav tak, aby se zboží dostalo včas na místo určení
  • Efektivní koordinaci a následný dohled nad svěřenými přepravami
  • Spolupráci s kolegy z jiných oddělení, např. s odd. skladu nebo odd. plánování
  • Komunikaci s kolegy z jiných zemí a s kontraktory
  • Optimalizaci procesů souvisejících se svěřeným typem přeprav
  • Proaktivní řešení problémů nebo nestandartních situací

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání / Střední odborné s maturitou
  • Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Orientace na interního i externího zákazníka – prozákaznický přístup
  • Samostatnost, schopnost sledovat své aktivity a termíny
  • MS office na pokročilé úrovni, znalost SAP výhodou

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvek na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií; multisport karta Další benefity: mobilní telefon; notebook