Accenture

Projektový Finanční Analytik

před 20 dny

  • Celá ČR
  • Práce na plný úvazek

Accenture

Projektový Finanční Analytik

  • Celá ČR
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

TOTO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE:

Náš tým je interní podporou pro klientské projekty společnosti Accenture, které se mohou nacházet kdekoliv po světě a o které se staráme od začátku do konce – od jejich počáteční cenové kalkulace, správy v podnikovém systému, přes měsíční reportování, plánování a analýzy, až po uzavření projektů. V každé fázi je naší zodpovědností, aby projekty splňovaly požadavky interních kontrol a byly v souladu s účetními předpisy. Zároveň jsme důležitým partnerem pro naše projektové manažery, kterým musíme být schopni srozumitelnou formou vysvětlit finanční stav projektů, jejich trend a vývoj a poradit jak zlepšit jejich výnosnost. Naše práce tak není jen o množství čísel, ale i o tom umět podat příběh, který se za těmito čísly skrývá.

Co bys měl/a umět

POZNÁVÁTE SE? JSTE TO VY?

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání (alespoň Bc./bakalářské) a rádi se budete dále profesně vzdělávat. Máte velké nadšení pro práci s čísly, dokážete logicky uvažovat a máte to, čemu se říká selský rozum.

  • Dokážete snadno komunikovat v angličtině.
  • Dbáte na správnost v detailech.
  • Běžně používáte základní funkce v Excelu a baví vás v něm pracovat.

V našem týmu jsme zvyklí vzájemně si pomáhat, sdílet informace a zkušenosti, starat se o nové kolegy a zastupovat se v dobách nepřítomnosti. Budeme rádi, když i vy budete vyznávat podobné hodnoty. Hledáme k sobě stejně otevřeného a přátelského člověka jako jsme my.

Co u nás získáš

TOTO BUDE VÁŠ TÝM:

Jsme kolektiv profesionálů sídlících v business centru na Chodově, které baví hrát si s čísly a vše kolem nich. Spravujeme projekty v hodnotách až desítek milionů EUR a denně komunikujeme s vysoce postavenými manažery zahraničních poboček společnosti Accenture. Společně umíme tvrdě pracovat na kvartálních uzávěrkách, ale i bavit se při mimopracovních aktivitách. Nikdy se v práci nenudíme, protože v našem finančním světě existuje spousta věcí, které jdou zdokonalit novými nápady a automatizací; Accenture se neustále mění a my se měníme s ním. Díky moderním technologiím můžeme dnes pracovat i několik dní měsíčně z pohodlí domova.

Výsledky pro