Nestlé

Placená stáž v čokoládovně

před 7 dny

  • Olomouc
  • Práce na částečný úvazek

Nestlé

  • Olomouc

Co budete dělat

  • Administrativní podpora mistra výroby
  • Vytváření výrobních standardů a postupů
  • Revize pracovních postupů a dokumentace BOZP
  • Práce v interních systémech a MS Office

  • Jste student/ka VŠ (ideálně v příbuzných oborech typu potravinářská výroba, technologie a bezpečnost potravin atp.)
  • Orientujete se v MS Office, znalost systému SAP výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou

Co u nás získáte

  • 120 Kč/hod
  • Pracovní dobu dle vašich možností (maximálně 75 hodin měsíčně)
  • Možnost uplatnit se v největší potravinářské společnosti na světě
  • Zajímavou pracovní zkušenost do CV
  • Potvrzení o praxi
  • Možnost vyrobit si vlastní čokoládu
  • Prohlídku největšího závodu na výrobu čokolády ve střední Evropě
  • Dotované stravování