MANAŽER PRO INTERNÍ KOMUNIKACI CZ/SK

před 95 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

V této roli budete odpovědní za přípravu a řízení strategie interní komunikace po Českou a Slovenskou republiku. Budete součást malého týmu kreativních lidí a vaše nápady ovlivní práci více než tisícovky zaměstnanců. Tato pozice reportuje přímo Řediteli pro vnější vztahy a komunikaci.

Mezi vaše odpovědnosti bude dále patřit:

  • Pomoc při nastavování firemní kultury založené na růstu
  • Podpora angažovanosti zaměstnanců, podpora transformací a pomoc při řízení změn ve firmě
  • Kaskádování informací, kultury a hodnot prostřednictvím nástrojů interní komunikace (road shows, interní kampaně, televize, internet, interní časopis a zpravodaj, newsletters, nástěnky, události a setkání zaměstnanců atd.)

  • Máte vášeň pro svoji práci a pracujete na stejné nebo obdobné pozici alespoň 5 let
  • Zkušenost z marketingu a PR je velkou výhodou
  • Plynule mluvíte anglicky a česky, profesionální vystupování před větším publikem vítáte
  • Jste aktivní řidič (sk. B)
  • Výborně zvládáte práci s Excelem a PowerPointem

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií