Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Zpracování personální a mzdové agendy - Ostrava

před 29 dny

  • Ostrava
  • Práce na částečný úvazek

Siemens

  • Ostrava

Co budete dělat

V našem centru sdílených služeb společnosti Siemens, s.r.o. nabízíme možnost dlouhodobé brigády na HR oddělení. Jedná se o dlouhodobou výpomoc formou DPP/DPČ na 20 hod. týdně.

Budete se věnovat především:
  • zpracování personální a mzdové agendy v informačním systému SAP pro zaměstnance Siemens ČR
  • spolupráci s účetním oddělením
  • komunikaci s příslušnými úřady státní správy
  • každodenní písemné i telefonické komunikaci se zaměstnanci společnosti

Co byste měl/a umět

    • SŠ vzdělání s maturitou
    • znalost mzdového účetnictví
    • možnost docházet v období od pondělí do pátku na 4 hod./denně
    • zkušenosti s prací v SAP výhodou
    • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
    • komunikativní znalost AJ
    • zájem o spolupráci minimálně 1 rok

Co u nás získáte

    • spolupráci formou DPP/DPČ
    • zkušenost z interního HR oddělení v mezinárodní společnosti
    • příjemné pracovní prostředí
    • místo výkonu práce v moderních prostorách
    • příspěvek na stravné