SAB servis

Analytik | asistent

před 17 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

SAB servis

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Naše spřátelená společnost se sídlem na Praze 3 hledá do svého týmu analytika/asistenta.

Náplň práce:

  • Jsi akční a rozladěný bez pravidelného denního pozitivního stresu?
  • Nesnášíš nudu?
  • Chceš mít dlouhodobě zajímavou a dobře placenou práci v dobách růstu i v krizi?
    • Hledáme nadšence, kterého baví porovnávat, analyzovat a hledat ty nejlepší kombinace!
    • Týmu finančních analytiků s 15letou praxí budeš nápomocen s tvorbou finančních plánů.
    • Jak to celé funguje?
      • Projdeš s některým z poradcům konkrétní případ a začnete společně porovnávat a hledat to nejlepší. Máme na to k dispozici skvělé srovnavače, sjednavače a přístupy do kalkulaček pojišťoven, bank a investičních společností.
      • Občas zavoláš do finančního domu a ověříš si info ke smlouvám.
      • V závěru předpřipravíš smlouvy atd.
    • Pracovní dobu můžeme vždy naplánovat předem, ale ideálně s Tebou počítáme alespoň na 30h / týdně v kancelářích na Floře.
    • Volno si vezmi po dohodě předem kdykoli.
    • Časem máš také možnost částečné práce z domova.

Co bys měl/a umět

  • Super je, pokud se alespoň částečně orientuješ ve finančních produktech, tj. studoval jsi finance nebo dělal poradce, pojišťováka či jsi sjednával hypotéky. Nebo Tě finanční trh alespoň baví, zajímá Tě a chceš se v něm stále zdokonalovat.
  • Dlouhodobě spokojení klienti jsou pro nás N1, je třeba být zodpovědný, pečlivý a spolehlivý.
  • Pokročilá znalost MS Office je u nás potřeba.

Co u nás získáš

  • Najdeš u nás přátelské a příjemné prostředí.
  • Nejsme suchaři, rádi se dobře najíme a napijeme, umíme se bavit a smát :-)
  • Nabízíme Ti rychlé pracovní i finanční postupy.
  • Po zapracování získáš možnost využití firemního auta.
  • Dostaneš se k výjimečným informacím z finančního trhu i produktů, které má dnes málokdo.
  • Získáš možnost sjednání vlastních a rodinných finančních produktů se slevou.
  • Samozřejmostí je výhodný tel. tarif, zajímavý operativní leas, skvělá káva atd.
  • Zaplatíme Ti solidní fixní složku (výše dle zkušeností a učenlivosti) + incentivní systém.
  • Máš k tomu všemu navíc možnost získat další tisíce formou tipařských provizí.
  • Preferujeme spolupráci na IČO, ale umíme i HPP.
  • Pošli nám co nejvíce informací o sobě a my se Ti ozveme.
  • Po dohodě se potkáme u nás v kancelářích, vzájemně se poznáme trochu blíže.
  • Probereme detaily i po finanční stránce a pokud to bude oběma stranám vyhovovat, rádi Tě přivítáme na palubě.