HyperMedia

Junior účetní

před 24 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

HyperMedia

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Do našeho finančního oddělení hledáme novou posilu na pozici junior účetní.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora účetního oddělení a spolupráce s externí účetní firmou, od které přebíráme účetnictví.
  • Komunikace s klienty společnosti.
  • Řešení vyúčtování a plateb.
  • Spolupráce na přípravě podkladů k zaúčtování.
  • Zpracování dílčích oblastí účetnictví včetně pokladny a jejího vedení, výpisy z bankovních účtů, evidence a vystavování faktur atd..

Co bys měl/a umět

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou v ekonomickém směru
  • Základní znalost účetnictví a náležitostí účetních dokladů
  • Uživatelská znalost MS Office, především Excel
  • Analytické schopnosti
  • Komunikativnost a systematičnost
  • Odpovědný a precizní přístup

Co u nás získáš

Nabízíme:

  • Stabilitu a jistotu práce na HPP na dobu neurčitou
  • Částečně pružnou pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářských prostorech v blízkosti metra C - Pankrác
  • Benefity v podobě Cafeteria v hodnotě až 18.000Kč - pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
  • Sick days
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Relax zónu a letní terasu
  • Kávu a nealko nápoje zdarma
  • Firemní a teambuildingové akce