KBC Group

Back Office na finančních trzích

před 12 dny

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

KBC Group

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Jsme tým Back Office Financial Markets a staráme se o hladký chod operací na finančních trzích. Aktuálně hledáme pozitivně naladěné kolegy, kteří doplní náš tým.

Jste týmový hráč, ale zároveň nepostrádáte soběstačnost? Slovo stereotyp není nic pro Vás a naopak jste rád/a, když se kolem Vás pořád něco děje? Jste orientovaný na detail, ale umíte na věci nahlížet i v širším rámci? Pokud se v tom vidíte, čtěte dál a zjistěte, co Vás u nás čeká.

Náplň práce:

  • naším úkolem je dohlížet na správnost dat v systémech a souvisejících dokumentech
  • jsme pravou rukou front office
  • kontrolujeme a zajišťujeme správnost plateb (obchodů na finančních trzích)
  • spolupracujeme s kolegy v Brně i Bruselu
  • komunikujeme s bankami po celém světě
  • neustále se posouváme dopředu! Ladíme zaběhnuté procesy, navrhujeme, testujeme a zavádíme funkční novinky...

Co bys měl/a umět

Požadujeme:

  • úspěšně ukončená střední nebo vysoká škola
  • znalost anglického jazyka (využijete v psané, ale i mluvené - telefonické formě)
  • zodpovědný přístup, protože každý krok a klik má svou váhu :-)
  • komunikativnost a týmový duch (nebát se zeptat, ale taky umět poradit)
  • schopnost zvládat termíny včas a umět si úkoly prioritizovat
  • výhodou je přehled v oblasti finančních trhů, avšak není podmínkou – zájem stačí, zbytek rádi doučíme

Co u nás získáš

Nabízíme:

  • práci ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti ve výhodné lokalitě
  • 25 dní dovolené / 3 dny osobního volna
  • stravenkovou kartu, systém benefitů Cafeteria, Multisport kartu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty v rámci skupiny KBC (ČSOB, Era, Poštovní spořitelna)
  • školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a role
  • možnost jazykového vzdělávání (angličtina, čeština pro cizince)
  • jedinečnou firemní kulturu a prostředí (relaxační místnosti, herní místnost s XBOXem, stolním tenisem a fotbalem, dětská zóna aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a využití práce z domova a mnoho dalších...