DHL Express

EXPRESNÍ PŘEPRAVA ZÁSILEK – DHL Klecany

před 11 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

DHL Express

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Nakoukněte pod pokličku nejmezinárodnější společnosti na světě. Právě teď hledáme nové zaměstnance na HPP do DHL Express v lokalitě Praha-sever.

NAŠI KURÝŘI JSOU JEDINEČNÍ A MY SI TOHO VÁŽÍME. Proto je vždy podporujeme tím, že:
  • zajistíme prvotní zaškolení a den se zkušeným kurýrem.
  • dodávku dostávají v perfektním technickém stavu, která je zároveň upravená pro jejich práci.
  • nabízíme práci, která není monotónní.
  • mají možnost se v rámci firmy posunout dál a výš.
  • nenecháváme je o hladu, protože dostávají plně hrazené stravenky na každý pracovní den.
  • začínají na mzdě 29 000 Kč a k tomu mohou získat odměny navíc za bezpečnou jízdu, vysoké pracovní nasazení a další.

Co byste měl/a umět

    • praxi za volantem a řidičský průkaz skupiny B.
    • být komunikativní a rád/a se setkávat s lidmi.
    • odolnost vůči stresu, která za volantem i s klienty pomůže překonat obtížné situace.
    • dobrou fyzickou kondici, aby dokázal/a se zásilkou vyběhnout pár schodů.
    • čistý trestní rejstřík.

  • Máte také takové vlastnosti a zkušenosti? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Nastoupit můžete ihned nebo po vzájemné dohodě.