DHL Express

SALES REPRESENTATIVE (JIHOMORAVSKÝ KRAJ)

před 10 dny

  • Modřice
  • Práce na plný úvazek

DHL Express

  • Modřice
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Máte rádi pohyb a dynamiku? Nechcete sedět celý den zavřený/á v kanceláři u počítače? Rádi komunikujete a těší vás kontakt se zákazníkem? Přesně víte, co je v obchodní praxi důležité? Máte zkušenosti v oblasti prodeje, které chcete dále rozvíjet? My vám to umožníme!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
  • Péče o stávající portfolio zákazníků a jejich následný rozvoj.
  • Akvizice nových zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Vedení samostatných obchodních jednání přímo u zákazníků.
  • Spolupráce s oddělením sales support.
  • Administrativa spojená s obchodem (příprava nabídek, nacenění, práce se CRM systémy atd.).

Co byste měl/a umět

    • Min. SŠ vzdělání
    • Obchodní drive, energii a zaměření na výsledek.
    • Zkušenosti v oblasti prodeje firemním zákazníkům.
    • Ochotu cestovat a trávit čas v terénu.
    • Min. středně pokročilou znalost anglického jazyka.
    • Řidičský průkaz sk. B.

    • Nadstandardní finanční ohodnocení - fixní plat + neomezená pohyblivá složka (po dobu 1. třech měsíců garantované bonusy).
    • Služební auto i k soukromým účelům, telefon, notebook, tablet.
    • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
    • Profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce vzdělávacích programů a tematických školení.
    • Pravidelný individuální koučink vedený interním specialistou.
    • Během prvních dvanácti měsíců na pozici absolvujete základní i pokročilá školení zaměřená na dovednosti z oblasti prodeje (Prodejní dovednosti, Vyjednávací dovednosti, Psychologie prodeje) u jedné z předních českých vzdělávacích agentur.
    • Součástí zaškolení na pozici je i intenzivní třídenní „Sales Camp“, kde budete seznámeni s technikami a strukturou prodeje zaměřené na odvětví mezinárodní přepravy.
    • Samozřejmostí jsou kurzy AJ.
    • Celkem během prvního roku na pozici absolvujete více než 10 dní kvalitních vzdělávacích programů.
    • Paletu firemních benefitů (stravenky zdarma, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, sportovní vyžití).
    • Podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí.
    • Zázemí a jistoty zavedené společnosti, která se pyšní oceněním Top Employer.
    • Týden dovolené navíc a sick-days.

    Zaujala vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve váš strukturovaný životopis. Těšíme se na vás