DHL Express

Referent zákaznického oddělení pro DHL Freight

před 2 dny

  • Olomouc
  • Práce na plný úvazek

DHL Express

  • Olomouc
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

  • komunikace se zákazníky, kteří řeší potřeby přepravy
  • spolupráce a komunikace s našimi dispečery, řidiči aj. napříč firmou
  • příjem a vyřizování objednávek přeprav
  • předání informací zákazníkovi o našich službách
  • tvorba cenových nabídek
  • práce v interních systémech DHL Freight

Nástup možný nejpozději od 1. 9. 2019

Co byste měl/a umět

    • ukončené minimálně SŠ vzdělání
    • komunikativní angličtinu
    • pracovní zkušenost za sebou, ideálně v zákaznickém servisu nebo službách zákazníkům

    • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. dotovaná Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže
    • stravenky v hodnotě 70,-Kč/pracovní den, plně hrazené zaměstnavatelem
    • příspěvek 6.000 Kč každý rok na jazykové vzdělávání
    • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
    • možnost se profesně i osobně rozvíjet - máme pestrou nabídku interních i externích školení, nabízíme možnost individuálního koučinku

    Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste se potkali na osobním pohovoru? Pošlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme