Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Uživatelská podpora UseIT - Business Support Professional

před 15 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

  • Propagaci nových technologií online i na místě (interní sociální síť, UseIT roadshow v ČR)
  • Podporu některých oddělení v IT poradenství (nové služby, migrace OS, vybavení)
  • Řešení atypických požadavků nad rámec standardizovaného portfolia IT produktů a služeb
  • Tvorbu vlastních lokálních projektů a případnou participaci na celosvětových projektech
  • Edukaci uživatelů

  • IT nadšence, který bude ambasador nových technologií a advokátem uživatelů
  • Extrovertního profesionála, který plynule komunikuje anglicky (němčinou výhodou
  • Asertivního vyjednavače, ideálně s obchodní zkušeností

  • UseIT poskytuje koncovým uživatelům školení a podporu prostřednictvím různých platforem, které jim pomáhají využívat produkty a služby IT co nejefektivněji, čímž se IT stává přínosem pro náš každodenní pracovní život. Od on-line školení až po osobní podporu, rychlé tipy až po diskusní fóra, je v UseIT něco pro každého.
  • Balíček Benefit Plus ve výši min. 24 000 CZK ročně
  • Stravenky, Multisport karta, nespočet zvýhodněných nabídek a akcí u našich partnerů
  • Flexibilní pracovní doba, Home Office