DHL Express

Site Finance Controller

před 94 dny

  • Plzeň
  • Práce na plný úvazek

DHL Express

  • Plzeň
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Jste pečlivý/á, máte analytické myšlení a rád/a pracujete s daty? Chcete nám to spočítat? Pak hledáme právě Vás!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
  • Evidence a kontrola faktur
  • Kontrola měsíčních finančních výsledků a forecasting nákladů
  • Příprava a schvalování rozpočtů (princip open book)
  • Porovnávání rozpočtu a skutečnosti
  • Snížení nákladu - pravidelná kontrola cen dodavatelů, objemy a spotřeby (porovnání)
  • Pravidelný týdenní a měsíční reporting vedení a zákazníkovi
  • Příprava měsíční uzávěrky
  • Příprava podkladů k měsíční fakturaci a vydaných faktur
  • Urgence odběratelů při zpoždění platby
  • Vystavování objednávek

Co byste měl/a umět

    • Minimálně rok praxe na obdobné pozici
    • Vynikající znalost práce s PC, zejména znalost MS Excel podmínkou
    • Schopnost reportingu a komunikace v anglickém jazyce s anglicky hovořícím zákazníkem
    • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
    • Zkušenosti v oblasti reportingu a finančních analýz
    • Analytické, organizační a komunikační schopnosti
    • Samostatnost/ přesnost/ zodpovědnost

    • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
    • Odpovídající mzdové ohodnocení
    • Služební automobil i pro soukromé účely
    • Jazykové kurzy
    • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
    • Katalog zaměstnaneckých výhod, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké a další slevové programy, příspěvek na penzijní připojištění)