Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Test Designer - Prague

před 31 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Jsme globální kompetenční centrum pro pohony a aplikace se sídlem v Praze. Poskytujeme řešení pro automatizaci a technologii pohonů. Posláním našeho týmu je pomáhat našim klientům stát se lídrem v oblasti inovací a produktivity. Připojte se k nám a staňte se naším Test designer!

Budete se věnovat především
  • plánování testovacího vybavení a testovacích sekvencí pro PCB test
  • navrhování a testování sekvence testovacích programů a vytváření instrukcí pro testování, včetně dokumentace celého procesu
  • podílení se na definování konceptu testu, definování alternativ konceptu
  • spolupráce na plánovaní harmonogramu projektu
  • specifikace a iniciace poptávkových dotazů, zahájení objednávání a kontrola externích dodávek
  • uvádění zkušebních zařízení do provozu
  • koučování a školení testovacích inženýrů

Co byste měl/a umět

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • zkušenosti s vývojem PCB testů
  • znalost základních Q-metod (8D-Report, FMEA, ISO9001)
  • znalost výrobních testovacích metod pro polotovary a hotové výrobky (AOI, ICT, PCB funkční test, funkční test modulu)
  • znalost mluvené i psané angličtiny pro každodenní byznys komunikaci

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • práci pro lídra v plně integrovaných řešeních pro automatizaci a pohon
  • skutečně mezinárodní atmosféru s cestováním do Německa a používáním angličtiny na denní bázi