Aures Holdings

Specialista/ka finančních služeb - Praha

před 30 dny

  • Praha
  • 32 000 - 60 000 Kč/měsíc

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Do moderního prostředí našeho pražského showroomu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Specialista finančních služeb. Pokud Vás baví obchod a rádi ovlivňujete své výsledky, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

* Efektivní uzavírání obchodů s klienty – prodej úvěrů, leasingů, pojištění, doplňkových produktů* Administrativní podpora prodeje vozidel – kompletace smluvV případě, že nemáte zkušenosti s nabízením finančních produktů, nezoufejte, naše tréninkové oddělení Vás vše naučí!

Co bys měl/a umět

    * Minimálně SŠ vzdělání

    * Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti* Obchodního ducha* Znalost AJ výhodou

Co u nás získáš

    * garantovaná mzda ve zkušební době 32.000 Kč

    * 32.000 – 60.000 Kč dle výsledků (ale strop nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)* HPP se smlouvou na dobu neurčitou* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)* Nástup možný ihned* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy* Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí* Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání* Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie* Firemní benefity – firemní školka, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)