ING Česká republika

  • Praha 9
  •  ing.cz
  • nad 250 zaměstnanců

BACK OFFICE PRACOVNÍK ODD. VYPOŘÁDÁNÍ

před 30 dny

  • Praha

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

  • zpracování speciálních bankovních transakcí (vnitřní účtování, transakční pokyny, generace platebních souborů, připisování bonusů atp.)
  • spolupráce s třetími stranami (agenda exekucí, vypořádání dědictví a součinnost se státními orgány)
  • kontrola správného chodu svěřených bankovních systémů
  • vypořádání podílových fondů (nákupy, odkupy a převody)
  • podílení se na mezinárodním vývoji a testování bankovních systémů v rámci ING platformy

Co byste měl/a umět

  • určitě zkušenosti s podobnou prací cca 1 rok
  • komunikativní znalost Aj (např. maturita, zkouška na VŠ a pod)
  • vstřícné a milé chování
  • zodpovědný přístup k pracovním úkolům

  • V Cafeterii najdete širokou škálu benefitů ale máme toho mnohem více:
  • v nejvyšším patře naší budovy naleznete TERASU, kde se můžete kochat výhledem na Prahu, nadýchat se čerstvého vzduchu a pak se zas plný energie vrátit k práci:), nebo klidně zůstat a pracovat na čerstvém vzduchu - doporučejeme praktikovat radši v létě
  • dvakrát týdně si protáhnete tělo při hodině jógy
  • našim zaměstnancům poskytujeme příležitosti, jak osobně i profesně růst
  • dbáme na zdraví našich zaměstnanců a poskytujeme například bezplatné očkování proti chřipce, káva, čaj a ovoce na pracovišti
  • odpočívat se musí, proto máme 28 dní dovolené
  • dle domluvy home office
  • jezdíte autem? Parkovací místa máme zdarma pro všechny přímo v  budově
  • pro naše zaměstnance máme v mnoha restauracích, kavárnách a sportovištích domluvené slevy