Alza

Projektový manažer pro Alza finanční služby

před 47 dny

  • Celá ČR
  • Práce na plný úvazek

Alza

  • Celá ČR
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Ne, nejde o finanční poradenství :)

Finanční služby, které Alza nabízí, zajišťují, že zákazníci mohou mít ze zakoupeného zboží déle radost (prodloužená záruka, pojištění proti rozbití a krádeži) nebo že si mohou pořídit zboží, i když jim zrovna schází hotovost (splátky).

Máme tu dvě unikátní finanční služby, které zákazníci jinde než na Alze nenajdou:

  • Odložená platba Třetinka
  • Operativní leasing elektroniky NEO
  • O našich službách se píše i ve velkých médiích:

    • Třetinu zaplaťte hned, zbytek později. Alza láká na splátky bez úroku, z nákupu může být výpůjčka
    • Velké e-shopy stále častěji poskytují peněžní služby
    • Nákup bez peněz aneb Jaké jsou plusy a minusy odložených plateb?
    • Alza nabídne možnost nákupu na splátky bez úroku. Služba Třetinka bude do konce roku dostupná pro většinu zákazníků e-shopu

    Obě unikání služby Alza rozvíjí od začátku do konce svépomocí. Procesně zasahují do všech oddělení ve firmě, vše musí být správně nastaveno, vše musí být kontrolováno, vše musí fungovat, nikde nic nesmí drhnout. Zároveň nestojíme na místě, ale služby neustále rozvíjíme. Zkrátka, je s nimi hromada různorodé práce. Proto hledáme tebe, abys nám s tím pomohl(a).

    Ideální kandidát?

    Tato pozice je driblující mezi rolemi managera, analytika, businessmana a realizátora. Měl(a) bys mít chuť vidět věci hodně do šířky, abys chápal(a) kontext, ale zároveň by ti nemělo dělat problém ponořit se hluboko do konkrétního úkolu a "vysedět" si ho. Mělo by ti to pálit a měl(a) bys mít dostatek odvahy vplout do firmy s 25 miliardovým obratem. Měl(a) bys mít v sobě touhu se stále učit a nasávat nové informace.

    Misí projektového manažera je být pravou rukou u správy služeb Třetinka a NEO tak, aby šlapaly na všech úrovních a všechno bylo na svém místě. Zkrátka, aby projekty dělaly radost zákazníkům, ale i Alze.

    Pracovní náplň projektového manažera pro Alza finanční služby:
    • 60% čísla - oba projekty jsou produkty finančních služeb, navíc jeden z nich procesně velmi složitý, je proto potřeba je neustále přes čísla sledovat, kontrolovat, vytvářet reporty, analýzy atd.
    • 30% mimočíselná práce na projektech - práce s texty na webu a v aplikacích, zadávání a urgování BUGů na IT, posouvání rozpracovaných úkolů napříč firmou.
    • 10% ad hoc – občas přijde něco zcela nečekaného a je třeba to vyřešit :)
    Odpovědnost projektového manažera:
    • Za správnost a přesnost dodávaných čísel, reportů a analýz. Co vytvoříš, to si musíš umět obhájit.
    • Za svěřenou komunikaci týkající se jednotlivých úkolů. Nečekej, že budeš celý den sedět za počítačem. Dost často budeš muset vyrazit něco domluvit/zařídit na jiná oddělení.
    • Za vybraná KPI obou služeb.

    Nice-to-have:

    • Základní znalost e-commerce - Měl(a) bys mít základní přehled o digitálním trhu a přidružených souvislostech. SEO, PPC, Twisto.. chytáš se?
    • Zkušenost s vývojem digitálních produktů / služeb na jakékoli pozici - Pokud jsi už někdy přičichl(a) k tvorbě digitálních produktů a/nebo služeb, tak jedině dobře, protože máš mnohem lepší představu o tom, co tě čeká a nemine.
    • Zkušenost s mapováním nebo i vytvářením procesů - Vedle čísel se budeš setkávat i s procesy, takže pokud umíš přečíst vývojový diagram, máš body navíc!
    • Principy účetnictví – S účetním oddělením budeš přicházet do styku dost často a bylo by fajn, kdybys alespoň tušil(a), co jsou odpisy a jak funguje DPH.
    A proč do toho s námi jít?
    • Poznáš tu spoustu inspirativních a nadšených lidí, které rád/a potkáš i po práci.
    • Možnost pracovně vyrůst tady není otázkou mnoha let, jde to daleko rychleji.
    • Firemní kultura je absolutně neformální, navíc tu vždycky vyslyšíme Tvůj názor a nové nápady budou jedině vítány.
    • Máme propracovaný interní systém vzdělávání a podporujeme i externí kurzy, protože mít přehled a nestagnovat je důležité.
    • Máme kanceláře s živými stromy, fotbálkem, solnou jeskyní, posilovnou, hodně z nás tu jezdí na gyroboardu a meetingy probíhají hlavně na kavárně.
    • Samozřejmostí jsou i další benefity jako zaměstnanecké slevy, jazykové kurzy, karta MultiSport benefit aj.

    Projektový manažer pro Alza  finanční služby

    Co bys měl/a umět

    • Excel – základní nástroj pro tvoji práci. Musíš s ním být kamarád, alespoň na úrovni znalostí základních funkcí a kontingenčních tabulek.
    • Základní znalost e-commerce - Měl(a) bys mít základní přehled o digitálním trhu a souvislostech. Pojmy Twisto, MallPay, Adyen znáš?
    • Analytické myšlení / rychlost / selský rozum / zvídavost. Prostě musíš umět správně interpretovat data a chápat souvislosti, protože jinak jsou ti informace k ničemu.
    • Přehled o principech účetnictví – S účetním oddělením budeš přicházet do styku dost často a bylo by fajn, kdybys alespoň tušil(a), co jsou odpisy a jak funguje DPH.
    • Zkušenost s vývojem digitálních produktů / služeb na jakékoli pozici -Pokud jsi už někdy přičichl(a) k tvorbě digitálních produktů, tak jedině dobře, protože máš mnohem lepší představu o tom, co tě čeká a nemine.

    Co u nás získáš

    • Jde o skvělou příležitost podílet se na růstu obratu jedničky na trhu v e-commerce.