Alza

Business asistent pro finanční služby

před 26 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Alza

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Pálí ti to a přemýšlíš v číslech? Zajímá tě fungování finančních služeb firmy s 25 miliardovým obratem? Chceš se učit, za zlomek času nasát kvanta informací? Hledáme právě tebe!

Pozice Business asistenta pro finanční služby znamená být nepostradatelným členem týmu pro finanční produkty Třetinka (https://www.alza.cz/tretinka) a NEO (https://www.alza.cz/neo), který ohlídá, aby vše šlapalo, jak má.

Pracovní náplň business asistenta:

  • 60% čísla - oba projekty jsou produkty finančních služeb, navíc jeden z nich procesně velmi složitý, je proto potřeba je neustále přes čísla sledovat, kontrolovat, vytvářet reporty, analýzy atd.
  • 30% mimočíselná práce na projektech - práce s texty na webu a v aplikacích, zadávání a urgování BUGů na IT, posouvání rozpracovaných úkolů napříč firmou.
  • 10% ad hoc – občas přijde něco zcela nečekaného a je třeba to vyřešit :)

Odpovědnost business asistenta:

  • Za správnost a přesnost dodávaných čísel, reportů a analýz. Co vytvoříš, to si musíš umět obhájit.
  • Za svěřenou komunikaci týkající se jednotlivých úkolů. Nečekej, že budeš celý den sedět za počítačem. Dost často budeš muset vyrazit něco domluvit/zařídit na jiná oddělení.
  • Za vybraná KPI obou produktů.

Co bys měl/a umět

  • Excel – základní nástroj pro tvoji práci. Musíš s ním být kamarád, alespoň na úrovni znalostí základních funkcí a kontingenčních tabulek.
  • Základní znalost e-commerce - Měl(a) bys mít základní přehled o digitálním trhu a souvislostech. Pojmy Twisto, MallPay, Adyen znáš?
  • Analytické myšlení / rychlost / selský rozum / zvídavost. Prostě musíš umět správně interpretovat data a chápat souvislosti, protože jinak jsou ti informace k ničemu.
  • Přehled o principech účetnictví – S účetním oddělením budeš přicházet do styku dost často a bylo by fajn, kdybys alespoň tušil(a), co jsou odpisy a jak funguje DPH.
  • Zkušenost s vývojem digitálních produktů / služeb na jakékoli pozici -Pokud jsi už někdy přičichl(a) k tvorbě digitálních produktů, tak jedině dobře, protože máš mnohem lepší představu o tom, co tě čeká a nemine.
  • Zkušenost s mapováním nebo i vytvářením procesů - Vedle čísel se budeš setkávat i s procesy, takže pokud umíš přečíst vývojový diagram, máš body navíc!

Co u nás získáš

  • Jde o skvělou příležitost podílet se na růstu obratu jedničky na trhu v e-commerce.
  • Firemní kultura je absolutně neformální, navíc tu vždycky vyslyšíme Tvůj názor a nové nápady budou jedině vítány.
  • Poznáš tu spoustu inspirativních a nadšených lidí, které rád/a potkáš i po práci.
  • Máme propracovaný interní systém vzdělávání a podporujeme i externí kurzy, protože mít přehled a nestagnovat je důležité.
  • Možnost pracovně vyrůst tady není otázkou mnoha let, jde to daleko rychleji.
  • Máme kanceláře s živými stromy, fotbálkem, solnou jeskyní, posilovnou, hodně z nás tu jezdí na gyroboardu a meetingy probíhají hlavně na kavárně.
  • Samozřejmostí jsou i další benefity jako zaměstnanecké slevy, jazykové kurzy, karta MultiSport benefit aj.