Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Týmová asistentka/Koordinátor procesů v mezinárodním týmu

před 27 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Jsme divize Digital Industries společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení a rozumíme potřebám našich zákazníku. V rámci našeho nově vznikajícího globálního centra otevíráme pro náš tým klíčovou pozici. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Týmová asistentka/Procesní koordinátor.

Vaší náplní práce bude
  • komplexní administrativní podpora týmu
  • zajištění chodu kanceláří, objednávání režijního materiálu
  • podílení se na rozvoji kancelářských prostor a vizuální podobě prostředí
  • sjednávání termínů a organizace schůzek, jednání (včetně komunikace s partnery ze zahraničí)
  • podpora týmu při zajišťování služebních cest, zajišťování letenek, víz, pojištění, ubytování, atd.
  • správa docházkového a majetkového systému (evidence docházky, dovolené, pracovní neschopnosti atd.)
  • úzká spolupráce s oddělením komunikací, IT oddělením, HR oddělením, nákupním oddělením a ostatními centrálními útvary

Co byste měl/a umět

  • ukončené SŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem, němčina výhodou
  • velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • velmi dobré komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost, nadšení pro věc
  • předchozí zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou

Co u nás získáte

  • pracovní smlouva je uzavřena skrz agenturu práce