Omnicom Media Group

Digital Data Analyst

před 89 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Omnicom Media Group

Digital Data Analyst

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Budeš nepostradatelným článkem našeho digitálního oddělení. Planneři naplánují digitální kampaň, specialisté Digital Performance ji zrealizují a ty se postaráš o to, abychom ji správně vyhodnotili a vyúčtovali (budeš zpracovávat data, která jsou podkladem pro měsíční vyúčtování a tzv. postbuy analýzu, a následně koordinovat celý schvalovací proces fakturace). To (koukání do excelu

Digital Data Analyst

Co bys měl/a umět

Hlavně tě musí bavit čísla a tabulky a musíš jim rozumět. Najít v nich chybu i logiku, dobře je zorganizovat. Chce to pečlivost a přirozenou potřebu odevzdat bezvadný výstup, protože každá chyba vyžaduje hodně času na opravu.

A to všechno samostatně, aniž by tě musel někdo úkolovat a kontrolovat a řešit, jestli se z toho nehroutíš. Nárazově toho může být opravdu hodně, ale termín je termín.

Také se nesmíš bát připomenout kolegovi, že ti nedodal data, která ke své práci potřebuješ. Občas se to stane a musíš si s tím umět poradit.

Praxe z nějaké předchozí analytické nebo reportingové pozice je výhodou, nikoli nutností. Na druhou stranu to není pozice pro studenty, kteří hledají zkrácený úvazek, nebo trainee pozici.

Co u nás získáš

Budeš vidět do mediálního zákulisí a podílet se na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny. Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej i na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OmnicomMediaGroup.cz).

Líbíme se ti? Ozvi se nám na michaela.mejzlikova@omnicommediagroup.com a přilož CV/odkaz na LinkedIn.

Proč pracovat s námi

Nahlédni do firmy

Výsledky pro