Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Správce CRM aplikací s angličtinou nebo němčinou

před 26 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Do nově vzniklého CRM týmu společnosti Siemens Healthineers hledáme spolehlivé a zkušené kolegy pro správu našich důležitých dat, kteří se nebojí komunikace v angličtině nebo němčině. Siemens Healthineers je přední zdravotnická technologická společnost poskytující inovativní technologie a služby v oblasti diagnostického a terapeutického zobrazování, laboratorní diagnostiky a molekulární medicíny, jakož i digitálních zdravotnických a podnikových služeb. Přidejte se k nám!

Na této pozici se budete věnovat především:

  • Evidenci a řešení problémů vzniklých v podporovaných CRM aplikacích, správě CRM
  • Podpoře servisních a prodejních týmů z pozice klíčové kontaktní osoby
  • Spolupráci na zdokonalování procesů pro dosažení vysokého standardu kvality našich služeb
  • Tvorbě reportů a jiných podkladů
  • Nahodilým úkolům v rámci běhu oddělení

Co byste měl/a umět

  • Zkušenost z IT podpory (zkušenost se správou CRM výhodou)
  • Dobrou verbální i psanou komunikaci v angličtině nebo němčině
  • Časovou a cestovní flexibilitu (hlavně v období tréninku v zahraničí)
  • Schopnost řešit problémy napřímo, přátelsky a efektivně
  • Znalost základních systémů (Windows, MS Office, apod.)
  • Zájem o rozvoj vlastních jazykových a IT dovedností

  • Tréninkový a rozvojový program (e-learning, jazykové kurzy, kurzy soft skills) včetně prvotního zaškolení v Berlíně trvající zhruba tři měsíce
  • Příjemné kancelářské zázemí mezi stanicemi Budějovická a Pankrác
  • Mezinárodní tým napříč Evropou i světem
  • Denní využití anglického či německého jazyka
  • Možnost osobního a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky