ČSOB

Klientský pracovník pro firemní bankovnictví II

před 21 dny

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

ČSOB

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Co Vás čeká?

Poskytování servisu klientům firemního bankovnictví především v oblasti vedení a správy účtů, platebního styku a elektronického bankovnictví.
Spolupráce s Firemními poradci při obsluze nově akvírovaných klientů a klientů z jejich portfolia.
Podílet se na identifikaci obchodních příležitostí pro Firemní poradce a Firemní bankéře.

Co bys měl/a umět

  • Jak zjistíte, že je pozice vhodná právě pro Vás?Máte ochotu učit se a schopnost naučit se?
    Jste komunikativní? Máte schopnost naslouchat, jasně se vyjádřit, domluvit se s ostatními?
    Jste člověk s chutí a energií poskytovat servis a služby klientům a kolegům?
    Mezi vaše silné stránky patří spolehlivost a vysoká míra sebeorganizace?
    Je pro vás důležité pracovat v týmovém prostředí a podílet se na nových věcech?
    Pokud máte:min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
    odbornou praxi v obsluze firemní klientely - vítána
    aktivní znalost AJ je výhodou

Co u nás získáš

Smysluplnou práci přinášející klientům okamžitý užitek.
Možnost profesního růstu a získávání zkušeností v oblasti spolupráce s klienty ze segmentu firemní klientely.
Možnost potkat se se zajímavými lidmi a proniknout více do problematiky fungování firem.
Se mzdou a bonusy nabídneme nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů a firemní kulturu, která vždy podporuje profesní i osobnostní rozvoj zaměstnanců.