ČSOB

Global System Administrátor Praha/Ostrava

před 19 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

ČSOB

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Hledáme Systém administrátora do globálního týmu, který se účastní nadnárodních projektů v rámci skupiny KBC. Jsme jeden z mála týmů, kde každodenně využijete angličtinu.

Jsme v Praze i v Ostravě, je tedy na vás, kterou lokalitu si vyberete

Co budete dělat?

  • Rozvoj platformy ServiceNow
  • Návrh architektury ServiceNow
  • Spolupráce na formování projektového portfolia svěřené oblasti
  • Plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů
  • Koordinace strategických aktivit s ostatními odděleními ICT i banky
  • Účast na nadnárodních projektech v rámci skupiny KBC

Co bys měl/a umět

  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost se ServiceNow nebo jinými ITSM platformami
  • Znalost JavaScript podmínkou
  • Znalost ITIL
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Prezentační a argumentační schopnosti

Co u nás získáš

  • Jsme flexibilní - Je na vás, zda budete pracovat z pohodlí své gauče nebo gauče v práci.
  • Naplno využijeme vašeho potenciálu, získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Poskytujeme vzdělávání - technické i netechnické
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
  • Máme obvyklé benefity 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi, navíc poskytujeme:
    • cafeterii nastavenou na míru (8.000 Kč za rok)
    • 5 dní sick day
    • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby