Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Administrativní podpora oddělení nákupu - brigáda

před 41 dny

  • Drásov
  • Práce na částečný úvazek

Siemens

  • Drásov

Co budete dělat

V rámci oddělení strategického nákupu nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici Administrativní podpora oddělení nákupu v Siemens Drásov, kde se vyrábí motory a generátory vysokých výkonů (do 20MW/25MVA) na míru zákazníkům z celého světa. Pojďte k nám a nastartujte svou kariéru již dnes!

Budete se věnovat především
  • administrativním a organizačním činnostem jako podpora pro jednotlivé nákupčí v jejich každodenní práci (vytváření poptávek, porovnávání nabídek, udržování cen v systému SAP atd.)
  • práci s dokumentací oddělení nákupu
  • přípravě na jednání s dodavateli

Co byste měl/a umět

  • pokročilou znalost AJ (porozumění textu)
  • dobrou znalost MS Office (Excel), SAP výhodou
  • samostatnost, pečlivost, analytické schopnosti, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci, spolehlivost, organizační dovednosti
  • aktuální studium ekonomického oboru výhodou
  • možnost pracovat pár dní v týdnu
  • zájem o dlouhodobější spolupráci

Co u nás získáte

  • komplexní zaškolení (SAP, excel apod.)
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • flexibilní pracovní dobu kterou lze kombinovat se studiem
  • atraktivní různorodou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje
  • získání praxe v prestižní nadnárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci
  • získání zkušeností (SAP, technická dokumentace, proces nákupu ve výrobní firmě)