ŠKODA AUTO

Učitel/ka elektrotechnických předmětů

před 8 dny

  • Mladá Boleslav
  • Práce na plný úvazek

ŠKODA AUTO

  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Pokud jste absolventem elektrotechnické VŠ a rádi předáváte své zkušenosti na mladší generaci, pak neváhejte a začněte svou pedagogickou kariéru na Středním odborném učilišti strojírenském ŠKODA AUTO.

Co u nás budete dělat?

  • Vyučovat odborné předměty se zaměřením na elektro obory
  • Učit na odborných učebnách s využitím moderního hardwaru a softwaru
  • Podílet se na odborném vzdělávání v rámci IT gramotnosti
  • Podílet se na odborném vzdělávání zaměstnanců v dálkovém studiu
  • Podílet se na odborném vzdělávání žáků v rámci zahraničních pobytů
  • Spolupracovat s odbornými útvary v rámci ŠKODA AUTO
  • Jednat s rodiči žáků

Co byste měl/a umět

  • Vysokoškolský diplom v oboru (elektrotechnika)
  • NJ nebo AJ - úroveň B1 (středně pokročilá znalost)
  • Pedagogické minimum pro výuku odborných předmětů na středních školách
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice dle v.č.50/78 Sb. (min. § 6)
  • Samostatně spolupracovat/komunikovat s žáky a rodiči.
  • Ochota cestovat v rámci zahraničních studijních pobytů (max. 1 x ročně)
  • Být časově flexibilní (výuka od 7:10 do 20:05)
  • Aktivně řešit problémy.
  • Pedagogická praxe výhodou.
  • Znalost němčiny nebo angličtiny.
  • Řidičský průkaz skupiny „B“.

  • Budete pracovat s nejnovějšími technologiemi v moderním střední škole ve spolupráci s odbornými útvary ŠKODA AUTO
  • Budete mít možnost navštěvovat vzdělávací kurzy, školení a jazykovou výuku.
  • Nemáte se jak dostat do práce? Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA je tu pro Vás.
  • Uvažujete o bydlení? Ubytování, bezúročná zápůjčka na bydlení a rekonstrukci je Vám k dispozici.
  • K načerpání sil Vám nabízíme 8 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění je tu pro ty, kteří už teď myslí na důchod.