KPMG

Analyst - Audit Commercial Praha

před 8 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

KPMG

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

V Auditu Commercial zjistíš, jak fungují průmyslové a výrobní podniky po celé republice od A do Z.U nás vyzkoušíš vše - práci pro velké nadnárodní firmy i nadějné české startupy. A také nejrůznější odvětví, ať už banky, automobilky, technologické firmy nebo státní instituce. Audit je zkrátka různorodá práce. Někdy je potřeba zvládnout nějaký úkol samostatně, jindy zase spolupracovat na projektu s kolegy na druhém konci světa a v úplně jiném časovém pásmu. Během krátké doby se naučíš obrovské množství věcí. Právě proto platí, že audit je nejlepším místem pro start kariéry v byznysu. Budeš se podílet na realizaci auditních zakázek pro různorodé výrobní a průmyslové společnosti, mapovat interní procesy u klienta a společně s kolegy ověřovat účetní závěrky firem. Práce v auditu KPMG je tou nejlepší školou byznysu a financí. V KPMG můžeš už po 2 letech řídit vlastní tým na klientských zakázkách. Naši kolegové jsou po několika letech vyhledávání a nadprůměrně finančně ohodnocení odborníci.

Základní charakteristika ideálního kandidáta:
  • jsi absolvent/ka VŠ (Ing., Mgr.,) nebo školu dokončuješ (ekonomické obory výhodou)
  • mluvíš a píšeš perfektně česky/slovensky a dorozumíš se anglicky
  • máš základní přehled o účetnictví (zkušenosti získáš v KPMG)

  • intenzivní škola byznysu, která ti otevře dveře k úspěšné kariéře
  • odborné a soft skills vzdělávání
  • krátkodobé i dlouhodobé stáže v zahraničí
  • 20 000 ročně ve formě nepeněžních benefitů
  • čtyřdenní pracovní týden v červenci a v srpnu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou Nástup: konec srpna 2019 (užij si prázdniny!)

  • Jak se u nás pracuje auditorům? Přečti si jejich příběhy na našem blogu - vyrostlijsme.cz/blog Chceš s námi vyrůst v Auditu obchodních a průmyslových společností? Dej nám o sobě vědět.