DHL Express

SPRÁVCE SYSTÉMU (SUPERUSER)

před 8 dny

  • Pohořelice
  • Práce na plný úvazek

DHL Express

  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

  • Nastavovat přístupová práva novým uživatelům
  • Kontrolovat fungování skladového systému společně se všemi souvisejícími podpůrnými procesy
  • Efektivně řešit problémy a kontrolovat realizaci jejich řešení, komunikovat se zákazníkem
  • Řešit "běžné" systémové problémy, dotazy a požadavky jak ze strany operativy tak i zákazníka
  • Tvořit reporty a analýzy
  • Testovat a implementovat nové verze systému
  • Podporovat a udržovat externí/podpůrné moduly skladového systému
  • Zdokonalovat WMS a jeho podpůrné moduly

Co byste měl/a umět

    • Středoškolské vzdělání
    • Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
    • Velmi dobře ovládat MS Excel a MS Outlook
    • Zkušenosti s WMS (SAP), znalost SQL, PL/SQL vítány
    • Umět si efektivně organizovat práci
    • Být časově flexibilní a komunikativní
    • Být pečlivý a spolehlivý
    • Nadšení a chuť pracovat

Co u nás získáte

    • dovolenou budete trávit o 5 dnů déle
    • budete dostávat stravenky v hodnotě 70 Kč, které jsou ze 100% hrazené zaměstnavatelem
    • zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
    • také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
    • můžete využít různých slev při nákupu zboží našich zákazníků
    • Vy i Vaše rodina můžete telefonovat za super ceny