Raiffeisenbank

SPECIALISTA PRO KORPORÁTNÍ SEGMENT - ANALYTICKÁ PODPORA

před 35 dny

  • Praha

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Jste zodpovědný jedinec, který jde do nových výzev naplno? Máte smysl pro detail a chcete být součástí našeho RB týmu? Pro tým Corporate Segment Management hledáme novou kolegyni/kolegu. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

• Připravovat podklady a prezentace pro představenstvo banky. • Podporovat obchodníky v různých činnostech jejich práce. • Spolupracovat na projektech banky a na resegmentaci klientů v korporátním bankovnictví. • Podílet se na kontrole profitability obchodních příležitostí a profitability spolupráce s konkrétními korporátními klienty. • Tvorba reportů, které jsou zasílány vídeňské matce RBI.

• Máte ukončenou minimálně SŠ (ideálně ekonomického nebo technického směru). • Ovládáte MS Excel, Word a Powerpoint. • Úkoly řešíte selským rozumem a s klidnou myslí. • Komunikační dovednosti jsou vaší předností. Výhodou je znalost SQL, bankovních produktů, finanční matematiky a cizích jazyků.

•Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky. •Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí vaši práci a podporu. •Možnost svým úsilím přispět k úspěchu obchodní sítě. •Benefity na míru – slevy u vybraných partnerů. • Získání praxe a zkušeností v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění klientsky nejpřívětivější banka v ČR. • Možnost úspěšně nastartovat svou kariéru, interní kariérní posuny jsou u nás častější než jinde. • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci. Jak se přihlásit? Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby: 1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :) 2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.