Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Nákupčí materiálů a služeb s němčinou

před 21 dny

  • Ostrava
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Ostrava
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Rádi komunikujete v němčině a angličtině? Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti nákupu? Pak hledáme právě vás!V centru sdílených služeb společnosti Siemens Mobility zajišťujeme nákup materiálu a služeb pro naše zahraniční pobočky, především německé, s nimiž jsme denně v kontaktu. Pracujeme s objednávkami, spravujeme data dodavatelů v našich systémech, připravujeme a realizujeme výběrová řízení, elektronické aukce apod.

Co u nás budete dělat?
  • zpracovávání interních požadavků v SAPu
  • Material Master Data Managementu přímého materiálu
  • poptávání a vyjednání nových cen, množstevních slev a platebních podmínek u dodavatelů
  • kompletaci veškerých dokumentů k materiálu
  • denně komunikovat v cizím jazyce
  • spolupracovat s kolegy z oddělení nákupu
  • podílet se na projektech na zlepšení procesů nákupu
  • zaškolovat a podporovat začínající kolegy

    • mít chuť pracovat v týmu, učit se novým znalostem a rozvíjet se v oblasti nákupu
    • velmi dobrou znalost německého jazyka, angličtina výhodou
    • předchozí pracovní zkušenost z nákupu
    • zkušenost s vyjednáváním obchodních podmínek výhodou
    • uživatelsky ovládat sadu MS Office, znalost nákupních systémů
    • znalost SAP vítána
    • dobré komunikační dovednosti
    • minimálně SŠ vzdělání

Co u nás získáte

    • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens Mobility
    • příjemné prostředí s prostory pro relaxaci a zábavu
    • až 33 dní dovolené (5 týdnů + 8 volitelných dní navíc), flexibilní pracovní dobu, home
    • office, firemní mateřskou školku, to vše pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
    • individuální rozpočet min 24 000 Kč na benefity, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
    • příspěvek na stravování formou e-stravenek
    • příspěvek na Multisport kartu
    • bonus za doporučení zaměstnance
    • další zvýhodněné nabídky pro zaměstnance