Kooperativa

IT Risk & Security manažer

před 29 dny

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Kooperativa

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Do nově zřizované IT kanceláře hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni, který/-á bude mít na starost celou oblast řízení rizik, IT bezpečnosti, auditů, ochrany osobních údajů a koordinaci aktivit pro zajištění kontinuity podnikání v rámci IT úseku společnosti. Budete zde mít na starost rovněž upravení interních norem v oblasti IT bezpečnosti a budete jedním kontaktním místem pro ostatní úseky společnosti specializované na jednotlivé vyjmenované agendy.

Co budete mít na starosti?
  • zpracování návrhů interních řídicích norem v oblasti provozní IT bezpečnosti
  • koordinaci implementace příslušných IT bezpečnostních opatření
  • koordinaci a spolupráci na účetních, interních a bezpečnostních auditech IT systémů a procesů
  • koordinaci vybrané činnosti Business Continuity Managementu v rámci úseku IT
  • koordinaci implementaci jednotlivých opatření v oblasti IT bezpečnosti v souvislosti s problematikou ochrany osobních údajů (GDPR) v úseku IT
  • vlastní vyhodnocení jednotlivých rizik v úseku IT a koordinuje aktivity vedoucí k jejich mitigaci
  • úzkou spolupráci a je jednotným kontaktním partnerem (SPOC) pro útvary společnosti zabývajícími se IT bezpečností, řízením rizik, ochranou osobních údajů a compliance v rámci úseku IT
  • spolupráce s Group IT v Rakousku

    • minimálně 3 - 5 let praxe na pozici specialisty IT bezpečnosti
    • zkušenosti s návrhy interních řídících dokumentů v oblasti IT bezpečnosti
    • velmi dobrá praktická znalost oblasti IT bezpečnosti
    • zkušenosti v oblasti IT řízení rizik
    • certifikace v oblasti IT bezpečnosti výhodou
    • zkušenosti s projektovým řízení výhodou
    • dobrou znalost anglického jazyka

    • zajímavou a různorodou pozici v zázemí inspirativní a prosperující pojišťovny
    • budeme se potkávat v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa roku 2011
    • ani my nechodíme do práce jen z čistého nadšení pro věc, proto nabízíme motivující mzdové ohodnocení s fixní a variabilní složkou
    • máme propracovaný systém odborného a osobnostního vzdělávání
    • nadstandardní zaměstnanecké výhody jsou zpestřením, na které se dá lehce zvyknout