DHL Express

Skladový operátor (Rudná u Prahy - jednosměnný provoz)

před 20 dny

  • Rudná
  • Práce na plný úvazek

DHL Express

  • Rudná
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Pro naše pracoviště DHL Express, divize Freight, v Rudné u Prahy hledáme nového kolegu na pozici SKLADOVÝ OPERÁTOR.

Náplň práce:
  • Naskladňování a vyskladňování zboží pomocí skeneru.
  • Obsluha manipulační techniky - VZV, ruční vozík.
  • Kompletace a kontrola materiálu.

Pracovní doba:
  • Jednosměnný provoz, pracovní doba 8:00 - 17:00. Víkendy a svátky jsou volné.

Co byste měl/a umět

    • Spolehlivost, zodpovědnost.
    • Předchozí zkušenosti ve skladu.
    • Zkušenost s manipulační technikou - VZV, retrak výhodou.
    • Čistý trestní rejstřík podmínkou.

    • Stravenky v hodnotě až 1 610 Kč čistého ke mzdě navíc - dle počtu odpracovaných dní.
    • Výplata na Vašem účtu do 6 dne v měsíci.
    • 25 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna.
    • Pravidelné osobní balíčky - prací prášek, mýdlo, káva/čaj,...
    • Slevy u našich partnerů, např. výhodnější volání pro Vás i Vaši rodinu.
    • Kvalitní zázemí - vybavená kuchyňka, šatny.
    • Možnost stravování přímo v areálu.
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
    • Firemní akce.
    • MHD ze Zličína 20 minut.
    • MHD z Berouna 25 minut.
    • MHD z Hostivic 30 minut. V případě, že chcete do zaměstnání dojíždět automobilem, je možnost parkovat přímo u budovy.