Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Technolog & materiálový specialista junior

před 9 dny

  • Drásov
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Drásov
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Jsme tým technologů a materiálových specialistů Siemensu Drásov. Naším cílem je podporovat kvalitu výroby pro naše výrobky – motory a generátory. V Drásově vyrábíme točivé stroje s výkonem do 25 MW při napětí do 18kV. Motory a generátory fungují v lodích, elektrárnách, vlacích a mnoha dalších aplikacích po celém světě. Závod v Drásově je také Center of Competence pro vysokonapěťová vinutí pro Siemens LDA.

Co budete mít na starost:

  • Dialektické testy izolačních materiálů a systémů
  • Přejímky se zákazníky podle souvisejících mezinárodních norem, prezentace výsledků
  • Analýzy příčin problémů ve výrobě vinutí VN, zpracování a prezentace výsledků
  • Interní a externí kontakt s dodavateli, zákazníky a dalšími odděleními napříč firmou

  • VŠ v elektrotechnice, strojírenství nebo materiálovém inženýrství
  • Zkušenosti se zkušebními postupy elektrických strojů a součástí podle platných norem
  • Pokročilou znalost AJ nebo NJ, další jazyky výhodou
  • Analytické a komunikační dovednosti, manuální zručnost
  • Dobrá znalost nástrojů sady MS Office
  • Znalost SAP výhodou

Co u nás získáte

  • 5 týdnů dovolené
  • 1000,- Kč měsíční příspěvek zaměstnavatele na penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • 5000,- ročně na zdraví a volnočasové aktivity (Benefit plus)
  • Akciový program pro zaměstnance
  • Program slev pro zaměstnance (O2, T-mobile, Opel, KFC,…)
  • Firemní jazykové vzdělávání Pošlete svůj životopis naší personalistce Martině Ruslerové na martina.ruslerova@siemens.com nebo volejte na +420 725 940 124.