DHL Express

Skladový operátor/ka - picker nebo retrakář

před 8 dny

  • Bor
  • Práce na plný úvazek

DHL Express

  • Bor
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Máte paxi ze skladu a baví vás jezdit s manipulační technikou? Chcete mít jistotu a pracovat pro jedničku na logistickém trhu? Chcete pracovat v přátelském prostředí a vědět, že se staráme o vás i o vaši bezpečnost? Pokud odpověď zní 3x odpověděl ANO - máme pro vás zajímavou nabídku

CO BUDETE DĚLAT?
  • Provádět skladové operace "pikovat"
  • Jezdit s manipulační technikou ( labuť, motorka nebo retrak) - není třeba se bát, na vše vás zaškolíme
  • Vychystávat zboží z regálů a vyřizovat objednávky podle pickovacího listu
  • Převážet hotové zásilky na určené místo
  • Retrakáři zaskladňují zboží do skladu na předem určené pozice
  • A něco si schováme na osobní schůzku...

  • Výhodou zkušenosti na manipulační technice - VZV, retrak, motorka atd...
  • Chuť jít do toho a učit se nové věci
  • U nás máme třísměnný provoz, takže práce v noci by vám neměla vadit
  • Pracovitost a spolehlivost

  • Nabídneme vám přátelský kolektiv a příjemné a čisté prostředí
  • Bezpečné pracovní prostředí - jste pro nás na prvním místě !
  • Nabízíme zajímavé ohodnocení
  • Stravenky v hodnotě 70,- Kč, které plně hradíme
  • Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • Zdarma vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Myslíme i na vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Vy i vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Příspěvek na dopravu
  • A mnoho dalších zajímavých výhod