Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Mzdový/á účetní - Ostrava

před 39 dny

  • Ostrava
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Ostrava
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

V našem týmu zaměřeném na poskytování interních služeb v oblasti personalistiky nabízíme volné pracovní místo Mzdové/ho účetní/ho. Jedná se o smlouvu na dobu určitou.

Co bude Vaší pracovní náplní?
  • zpracování mezd v informačním systému SAP a vedení mzdové agendy pro zaměstnance Siemens ČR
  • spolupráce s účetním oddělením
  • komunikace s příslušnými úřady státní správy
  • každodenní písemná i telefonická komunikace se zaměstnanci společnosti
  • podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd

Co byste měl/a umět

    • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
    • znalost mzdového účetnictví
    • praxi ve mzdové agendě
    • znalost MS Office (Excel, Word)
    • zkušenosti s prací v SAP výhodouˇ
    • znalost angličtiny výhodou
    • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, snahu učit se novým postupům

Co u nás získáte

  • praconí smlouvu na dobu určitou (zástup za MD/RD)
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřská školka pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • NÁSTUP k 1.10.2019